Parima Rahvaportlase tabelis on uus tegija!

19. mai 16

Selleks, et teenida välja Parima Rahvasportlase tiitel, ei piisa aasta jooksul vaid firmaspordiüritustel võistlemisest. Nagu tiitelgi ütleb, on preemia näol tegemist parimaga rahvasportlaste seast, mis tähendab, et aasta lõpul medali kaela saamiseks tuleb osa võtta ka teistest suurtest spordiüritustest. 

Foto: Kaimo Puniste

Nüüd, kui Tartu Jooksumaraton ja RMK Kõrvemaa Kevadjooks on peetud, on selge: edetabelis on toimunud nii mõnigi muutus. Meeste arvestuses seni esikohta hoidnud Ragnar Leimann Swedbankist on langenud teiseks, esimese positsiooni on endale haaranud Ivo Stolfot Tallinna Lennujaamast, kes enne veel esikolmikussegi ei mahtunud. Kolmandat positsiooni hoiab Stolfoti kolleeg Marius Pihlak.

Naised 40 arvestuses on toimunud aga pisike vangerdus, kus seni kolmandat kohta hoidnud Anne Kaseväli on tõusnud teiseks ning endine hõbemedalist Kristi Liiver langenud kolmandaks. Esikohal seisab aga endiselt kindlalt Mirja Lind – nii tema kui Kaseväli töötavad võidukas Tallinna Lennujaamas, Liiver aga Kalevis.

Naiste arvestuses on esikolmik jäänud samaks, kuuludes Laura Maasikule, Piret Põldsaarele ja Karin Lüütsepale. Ka Mehed 40 arvestus on jäänud samaks, hoides parimatel kohtadel endiselt Henri Kaarmat, Margus Maidlat ja Leho Virmat. Kõik esikolmikumehed tulevad rahanduse valdkonnast: Kaarma kuulub Danske tiimi, Maidla Rahandusministeeriumi ja Virma Swedbanki sportlaste sekka.

Uued tulemused ja vangerdused ootavad sportlasi ees juba pärast Tartu Rattarallit ning seejärel asutakse mõõtu võtma suve vingeimal üritusel, Suvespartakiaadil.