Suvespartakiaad’16 toob kuurortlinnas kokku spordi ja suvemelu!

28. märts 16

Läbi aegade vingeim Suvespartakiaad saab 2016. aastal toimuma uhiuues kohas: Eesti pikima liivarannaga kuurortlinnas Narva-Jõesuus! Spaad, värskendav merevesi, 25 ala, mille seas mitmeid uusi ja ilusaimad konkurendid Eestimaa parimatest ettevõtetest. Üks üritus, mis toob kokku kõik, mis suve juures tähtis.

narva-joesuu85

Mis toimub?

Kokku võisteldakse kahekümne kolmel alal, mille sekka mahub ka neid, mis niivõrd karmi higivalamist ei nõua. Neis tulevad kasuks pigem loominguline mõtlemine ja andekus. Sel aastal on meelelahutusalasid viis: paadiralli, grillimine, liivalosside ehitamise võistlus, SUP-võidusõit ja eelmisel aastal ülimenuka avapaugu teinud filmikonkurss, sedapuhku pealkirjaga “Narva-Jõesuu Kuldne Merelõvi”.

Mõned meelelahutusalad pakuvad ka eriauhindu. Nii läheb grillivõistlusel osalejate seas jagamisele “Parima Grillbande” preemia tublimaile tiimitööle, “Glamuurseim Garneering” loomingulisele serveerimislahendusele ja “Särtsakaim Grill” kõige erilisemale grillile.

Paadirallil saavad aga premeeritud kõige põnevam isetehtud paat auhinnaga “Parim Disainpaat” ja ühtseim ning säravaim tiimiriietus preemiaga “Veetlevaim Võistlusvorm”.

Karmima 18 võistlusala sekka mahuvad mitmed pallialad, köievedu, frisbee, petanque, kiiking, rannatennis, meremiilijooks, rammumehe ja -naise võistlus, linnarogain, triatlon, mölkky, sprindi nelivõistlus… ja neid võiks loetlema jäädagi. Mis aga kindel: igaüks leiab endale kasvõi ühe ala, milles end proovile panna!

Ning et ootusärevus oleks veelgi suurem, anname teada, et üheks Suvespartakiaad ’16 esinejatest on retroansambel Regatt, kellega koos peame maha vinge kuurortipeo!

Kuidas osaleda?

Selleks, et endale ja oma töökaaslastele osalemine kindlustada, tasub majutus broneerida juba nüüd – spaades on soodsa hinnaga majutuskohti vaid piiratud hulk ning suvespartakiaadlastele lisaks soovib parimat kuurortlinna nautima tulla ka hulk turiste ning kohalikke suvefänne. Üritus toimub 10.-12. juunini.

Üritust toetavad Ühendus Sport Kõigile, A. Le Coq, Äripäev, Swedbank Myfitness, SiS, Narva-Jõesuu linn, Dorpat Spa, City Motors, Ajakiri Sport, Postimees, Maks & Moorits, Photopoint, Tartu Mill, Tradehouse, FIFAA ja SportID.

Pane enda ettevõte Suvespartakiaadile kirja SIIN ning vaata majutuspakkumisi SIIT!

Fotod: Kultuurilinnad.ee; Ardo Säks