Pallimängukarikad läksid Lennujaamale, Linnatranspordile ja Swedbankile

05. märts 16

Teist võistluspäeva pallimängusaalides jäävad meenutama imeilusad momendid, nagu Kalevi väravavahi poolt keskväljakult löödud punkt, mis kaunistas kogu hommikust võistlust. Sel korral läks iga palliala võit erinevasse ettevõttesse: jalgpallis teenis esikoha Tallinna Lennujaam, võrkpallis Tallinna Linnatransport ja korvpallis Swedbank.

_H__5273

Foto: Tarmo Haud

Võrkpallis tuli teisele kohale Tele2, kes mängis ülinapi teise ja kolmanda koha mängu Swedbanki vastu.

“Hommikul mängis Swedbank turniiri esimesed mängud ilusa pika võiduga ja pääses otse poolfinaalidesse. Aga tiim jõudis vahepeal nii maha jahtuda, et poolfinaalis saadi kahjuks pähe,” tõdes võistluse kohtunik. Oli verd, katkiseid põlvi ja palliga saadud sinikaid. Ent mäng oli ilus.

Jalgpallis tuli esimeseks Tallinna Lennujaam, kes tegi ära nii hõbemedali saanud Swedbankile kui pronksile tulnud Elisale. “Turniir oli läbivalt väga kõrge tasemega,” ütles kohtunik Aron Härsing, kes mõistis õigust ka võistlusele eelneval päeval Eesti meistriliiga avavoorus Tammeka-Trans kohtumisel.

Korvpallis tuli esikohale Swedbank, teise koha võitles välja Tallinna Lennujaam ning kolmanda Rahandusministeerium. Pallialade peasponsor on A. Le Coq.

A.-Le-Coq-logo