Pallid paneb ka sel aastal veerema A. Le Coq!

10. juuni 16

Kas oled juba mõelnud pallimängudest osa võtta? Ei tasu muretseda, et peale väsitavat mängu pole millegagi janu kustutada. Ka sel suvel kostitab A. Le Coq osavamaid pallimängude osavõtjaid karastavate jookidega. Registreeri end rannavõrkpalli, rahvastepalli või rannajalgpalli võistlustele ning pane välja parimad mängijad, et võita värskendavaid auhindu A. Le Coqilt.

A. Le Coq on Eesti vanim ja suurim joogitootja, kelle tootevalikust leiab 11 erinevat tootegruppi. Neist suurim on õllede tooteportfell, järgnevad mahl, vesi ja karastusjook ning ülejäänud tootegrupid – siidrid, lahjad alkohoolsed joogid, Active mahlajoogid, spordi- ja energiajoogid, siirupid ning kali.

Ettevõte seisab hea Eesti joogikultuuri säilimise ja arendamise eest, hoides au sees vanu joogitootmise traditsioone ning uuendades samas pidevalt oma tooteportfelli, pakkumaks tarbijatele üha uusi ja tervislikke maitsekombinatsioone. Ka Suvespartakiaadi auhinnakotis on sel aastal olemas A. Le Coq’i uudistooted!

Lisaks pallimängudel osalemisele tule ka vaatama, mida põnevat toimub teistel aladel. A. Le Coq pakub oma tooteid kõigile tublidele meremiilijooksu finišeerijatele, pärast mida on võimalik end meeleolukalt fotoseinaga jäädvustada.

Suvespartakiaad 2015 / foto: Ardo Säks

Suvespartakiaad 2015 / foto: Ardo Säks

Alecoq_l