Osavaim petanque’i viskaja oli Norma 2 võistkond

08. märts 15

Talipetanque on mäng, mis sobib igas vanuses inimestele. Nii oli ka Ruukki pannud kokku tiimi, kus liikmeteks olid ainult lapsed. IMG_7805M

Kui eile üllatas Ruukki võrkpallis tiimiga, kus osad osalejad olid lapsed, siis täna talipetanque’is koosnes Ruukki tiim väikestest toredatest tüdrukutest. Tüdrukud võtsid väga vapralt osa ja jäid seekord 10.-12. kohta jagama Tallinna Linnatranspordi 2 ja Danske Bank’i 1 võistkonnaga.

Talipetanque’i teise koha võitnud Kalevi tiimi liige, Kati Maripuu, jagas oma muljeid pärast esmakordset petanque’i mängimist: “Alguses oli huvitav platsile reegleid teadmata minna. Teadsime vaid, et mingid pallid on, mida tuleb visata. Tagasi tulime aga kõik nagu profid ja ega ilma medalita homme tööle minna ei oleks julgenud.”

Ka naistearvestuse võitjameeskond Tele2st polnud just üleliia palju petanque’ga kokku puutunud. Kogu meeskond tänas abivalmis konkurente, kes neile võiduks vajalikke nippe jagasid. “Võit tuli täieliku üllatusena,” kõlas võitjate tiimis justkui ühest suust ning nende nägudelt peegeldus superhea emotsioon.

Talipetanque’ga paralleelselt võtsid paljud meeskonnad osa ka laskesuusatamisest. Mitut asja võib ka korraga teha ja see ainult tõestab, kui aktiivsed ja sportlikud inimesed meil siin talispartakiaadil koos on.

Ettevõtete arvestuses võitis Norma 2 võistkond, nende järel teisele kohale viskasid ennast Tallinna Lennujaama Spordiklubi ning kolmanda koha sai Elisa 2 tiim.

Foto: Ardo Säks