OlyBet premeerib kõiki Sügisspartakiaadi pokkerimängijaid!

29. september 16

Kas oled ennast juba pokkerile registreerinud? Kui ei ole, aga tahaksid siiski osa saada meeleolukast turniirist, siis tee seda kiiresti – vabad on veel viimased 7 kohta! Pokkeri võistluse korraldamist aitab läbi viia Eesti suurim ennustuskeskkond OlyBet, kes paneb auhinnad välja igale osavõtjale.

OlyBet toob oma klientidele parima online-meelelahutusmaailma juhtivatelt tarkvaratootjatelt nagu Microgaming, Playtech, Net Entertainment, Bet Construct ja iForium. OlyBet pakub võimalust kaasa lüüa spordiennustustes, kasiinomängudes ning pokkeris. Just viimasel nimetatud alal paneb OlyBet preemiad välja ka Sügisspartakiaadil!

Auhinnapakkidest võid leida nii vajalikku oma pokkerioskuste lihvimiseks kui ka muud kasulikku – premeeritud saavad nii üldvõitja kui ka kümme parimat. Pokkerikohvrid ning turniir sõpradega on vaid mõned auhinnakotis peituvatest auhindadest.

Ent premeerimata ei jää ka kõik ülejäänud osalejad. Sügisspartakiaadi kõikidele pokkerist osavõtjatele annab OlyBet 5€ väärtuses žetooniflaieri ning 25€ OlyBetiboonusraha. Lisaks on kõikidel osalejatel võimalus osa võtta Las Vegase paketi loosimisest – loosimises osalemiseks ei ole muud vaja teha, kui kohale tulla ning täita loosisedel. Kõik on võimalik, nagu ütleb OlyBeti tunnuslause. Kohtumiseni Sügisspartakiaadil!

 olybet logo