Nordea Pank on firmapordi hooaja suurtoetaja

11. veebruar 08

nordea.gif 2008. aastal paneb Eesti Firmaspordi Liidu hooaja peaüritustele oma toetava õla alla Nordea Pank. Nordea Pank oli eelmisel aastal Eesti Sportlikema Ettevõtte sarja uustulnuk ja tuli 257 punktiga hooaja kokkuvõttes tublile viiendale kohale. Sel aastal ollakse hooaja alguses kindlasti mõtetes vähemalt sama hea üldkohaga lõpetada ning hea õnne korral ka debüüthooaja tulemus ületada.
Sel aastal tehakse koostööd Eesti Firmaspordi Liiduga hooaja peaürituste Firmaspordi Talimängud, Suvemängud ning Firmaspordi Kevad ja Sügis läbiviimisel. Loodetavasti õnestub selles koostöös nimetatud üritusi veelgi populariseerida ja senisest rohkem massidesse viia. Vähemalt Talimängude selle aastane osalejate arv tõotab hoolimata nadist talvest rekordeid lüüa.

Praeguseks on kirja pannud enam kui 450 osalejat ja registreerimine on veel kõigile soovijatele avatud. Veel leiab Otepäält selleks nädalavahetuseks soovijatele ka majutusvõimalusi.

Ka Firmaspordi Kevade alade kõik juhendid on peatselt kättesaadavad ning 4.-5. aprilliks on Tallinnasse oodata ka rohkelt firmaspordi huvilisi.

2008. aastal kvalifitseeruvad hooaja suurtoetajateks kokkuleppe järgi ka Eesti suurim majandusleht Äripäev ja Eesti Vabariigi Kultuuriministeerium.

Vaata sama uudis ka Nordea Panga kodulehel