Noolteravad noolemängurid noolisid medaleid TTÜ-s

12. aprill 14

Noolevise on rahvasportlaste liigas suhtleiselt hea ala. Kõigil on päris palju varianti lõpetada võistluse kõrge kohaga ja nii meeste kui naiste arevstuses jõudis poolfinaali mõnigi natuke õnnelikuma käega mängija. Võiduka tulemuse saavutamiseks tuli siiski olla natuke hea õnnega mängijast osavam.

Meeste klassi võitja Jaago Jõeleht Swedbankist näiteks oli viimane, kes finaali pääses, saavutades eelvoorus 501 punkti 37 viskega. Kõige tugevama eelvooru tulemuse sepistas Raido Reining FCR Mediast, kes sai 501 kokku 30 noolega. Paraku olid poolfinaalis rollid vahetunud ja Jaago Jõeleht oli edukas nii poolfinaalis kui finaalis. Teise kolmanda koha peale tulid ümberviseked, sest Margus Liivik (Eesti Post) ja Rain Taimre (FCR Media) said 501 täpselt sama viske peal täis.  Ümbervisetel oli edukam Liivik ja sai teise koha. Neljandana pressis end finaali Kristjan Jääts (Eesti Energia), olles lähedal ka võidule, kuid paar viimast viiset tal ebaõnnestusid ja nii jäi unistus medalist järgmiseks aastaks.

Naiste arvestuses tegi kindla peale tööd Inge Eit. Eelvoorus saavutas ta teise tulemuse. Võitis kindlalt oma poolfinaali ja oli võidukas ka finaalis. Talle järgnesid Birgit Sarv (FCR Media) ja Janika Apri (Danske Bank). Perit Post (Eesti Post) oli esimene medalita jääja, kuid finaalipääs selles konkurentsis oli kindlasti hinnatav tulemus.

Tiimide arvestuses oli edukaim Eesti Post, kellele järgnes FCR Media ning siis Tallinna Lennujaam.