Nooleviskes lennutas tubli tiim Tallinna Lennujaama Spordiklubi võiduni

Naiste jaoks teist Kevadspartakiaadi võistluspäeva alustanud noolevise tõi kaasa palju üllatusi ning ootamatuid katsumusi. Kõige paremini tuli nendega toime Tallinna Lennujaama Spordiklubi esindus, kel õnnestus noppida ala võistkondlik võit.

5D__2353Nooleviske näiline lihtsus võib osutuda vägagi petlikuks. Jälgides tublisi firmasportlasi võistlemas,  tõuseb esile tõsiasi, et ala muudab keerukaks omamoodi katsumuseks osutuv viimaste otsustavate punktide kirja saamine. Edukast tulemusest võivad seega lahutama jääda vaid viimased punktid, mille tabamiseks läheb märklaua keerukuse tõttu vaja ühte kahest: ääretult täpset kätt või suurt õnne. Seetõttu oli palju neid nooleviskajaid, kes kõige viimase punkti kirja saamiseks pidid lausa mitukümmend viset lisaks tegema. Ning muidugi lõpuks, kui täpne käsi noole märklaual just sinna õigesse kohta lennutas, olid võistlejate emotsioonid kirjeldamatud!

Meeste nooleviske lõpp kujunes eriti põnevaks, sest kõik neli finalisti said lõppvõistlusele 32 viskega. Parimaks ostutus aga 15-aastase nooleviske kogemusega Hannes Hanimägi. „Tulin  Kevadspartakiaadile küll plaaniga võistlus võita, kuid nii lihtne see ei olnudki. Tase osutus üllatavalt tugevaks, finaal oli üpriski pingeline ning võit tuli vaid paariviskelise eduga,” kommenteeris mees oma saavutust.

Nooleviske parimad:

Naiste arvestuses saavutas 1. koha Olesja Belskaja TransferWisest.

Naiste arvestuses saavutas 2. koha Merike Klement Tallinna Lennujaama Spordiklubist.

Naiste arvestuses saavutas 3. koha Mirja Lind Tallinna Lennujaama Spordiklubist.

Meeste arvestuses saavutas 1. koha Hannes Hanimägi Kalevist.

Meeste arvestuses saavutas 2. koha Marius Pihlak Tallinna Lennujaama Spordiklubist.

Meeste arvestuses saavutas 3. koha Kaupo Maasing Swedbankist.