Nike Eesti Parimad Rahvasportlased pärast Talimänge

10. märts 09

Nike Eesti Parima Rahvasportlase edetabeleid käesoleval aastal juhivad Indrek Ivask (Estiko-Plastar), Garri Krieger (Norma), Kristiina Kruusa (Nordea Pank) ja Raidi Tammeveski (Estiko-Plastar).

Kahe viimase aasta rahvasportlase sarja võitja Sulev Lokk on meeste arvestuses tublisid suusatulemusi näidanud Ivaskist maas 42 punktiga (185 vs 143). Kohe Loki selja taga on Kristjan Noormets Eesti Posti Spordiklubist.

 Meeste 40+ edetabelit juhtivale Garri Kriegerile hingab kuklasse Raul Korts-Laur (Electrum). Punkte on vastavalt 167 ja 154. Ove Uhtlik Elisast järgneb 146 silmaga. Eelmise aasta parim rahvasportlane Rainer Rohesalu (Siseministeerium) on hetkel 26. kohal 49 punktiga.

Naiste arvestuses on võimsalt startinud Kristiina Kruusa, kogudes kõigi võistlusklasside rekordi 208 punkti 5 esimese alaga. Möödunud aasta teine Mari Allese ei jä palju maha 184 punktiga ja Kristel Kaubil (Nordea) on kolmandana 165 punkti. Eelmise aasta võitnud Tiia Eeskivi pole veel hooaega alustanud.

N40 võistlusklassis on praegune number 1 Raidi Tammeveski väga napi 5 punktilise eduga Ulvi Kääri ees (190 vs 185). Pärja Soom (Eesti Post) on kogunud  on kogunud 162 punkti.

Nike Eesti Parima Rahvasportlase hooaeg on aga alles noor. Peetud on kõigest 5 ala 21-st ning igaühel on võimalus veel see paremusjärjestus ümber keerata. Firmaspordi Kevade arvestuses toovad Nike Eesti Parima Rahvasportlase sarjas punkte male, lamades surumine (ainult meestele), bowling (individuaaltulemus), kardisõit ja mini-reketlon.

icon Eesti Parim Rahvasportlane 2009 EDETABEL