Nädala eripakkumine: osale laupäeval korraga Kõrvemaa Kevadjooksul ja puhastusaktsioonil “Teeme Ära”

28. aprill 08

korvemaa_jooks.gifKallis jooksusõber! 

Nii tore, et kevad on jõudnud Eestimaa pinnale ja päike käib juba kõrgelt, linnud laulavad ja loodus tärkab! Kindlasti oled ka Sina oma jooksutossud juba kapist välja võtnud ja naudid jooksutreeninguid, sest kohe-kohe juba 3. mail saad end proovile panna SPORTLAND KÕRVEMAA KEVADJOOKSUL! 

Arvesta, et kavas on ka ettevõtete vaheline võistlus, mille paremusarvestusse läheb ühe ettevõtte kolme parima pika distantsi jooksja aegade summa!

 

Kavas on 16km võistlusdistants ja 6 km terviserada. Lastele toimuvad Haribo lastejooksud, kus lastega võistlevad Haribo karu ja Tibu ning samal ajal kui lapsevanemad jooksurajal on, saavad lapsed osaleda RMK Looduskoolis,kus mängitakse loodusmänge, räägitakse looduses käitumisest jms. 

Kevadjooksu programm: 
11.30 Haribo Lastejooksud 
11.45 MyFitnessi soojendusvõimlemine 
12.00 16km START 
12.20 MyFitnessi soojendusvõimlemine 
12.30 6km START 
13.45 Autasutamine 

Kohapeal on avatud Sportlandi müügitelk, Nike pakub tasuta testimiseks Nike+ komplekte ja jooksujalatseid, kõigile lõpetajatele pakutakse suppi ja kuuma sauna. Töötab MyFitnessi venitusala.Kevadjooksule väljub eribuss Tallinna kesklinnast! 

Kuna 3. mail toimub ka suur koristusaktsioon Teeme ära 2008, siis on võimalik kõigil kevadjooksust osavõtjatel koristustalgutel käsi külge lüüa: Kõrvemaa Kevadjooksu koristusteam tegutseb meie järgmise ürituse Kõrvemaa Triatloni stardipaigas: Soodla veehoidla ääres. Koristustalgud algavad peale jooksu alates kl 14.NB! II soodusregistreerimisvoor lõppeb 30. aprillil (ka)Täiendav info ürituse kohta leiad www.jooks.eeKohtumiseni Kõrvemaal!Sportlikku kevadet soovides,Korraldajad