Mis tundega läheneb Sügisspartakiaadile praegune naiste Parim Rahvasportlane?

25. august 15

Sügise lähenemisega hakkab lõpusirgele jõudma võidujooks selle aastasele Parima Rahvasportlase tiitlile.  Püüdsime kinni praeguse naiste edetabelit juhtiva rahvasportlase Piret Põldsaare (Tallinna Lennujaama SK). Loe, mida mõtleb tema spordist, oma tulemustest ja Sügisspartakiaadist!

1. Mis tunne on olla N vanuseklassis hetkel Eesti Parim Rahvasportlane?

Tunne on hea : ) Samas tuleb tõdeda, et naudin ikka pigem kogu protsessi ja just igasugust osalemist. Mõõduvõtt käib ikka eelkõige oma võimetega : ) Tulemused üllatavad tihti ka iseennast, nii nagu ka see koht tabelis.

2. Milliste alade puntkid on tulnud kõige kergemalt? Millised kõige raskemalt?

Minu arvates pole midagi väga kergelt tulnud : ) Talvel oli suuskadel lihtsalt hea minek, kevadel tuli lamades surumine kuidagi lennukalt välja, suvel oli korraldajatel nii mõnus kava ning keskkond loodud ja oma tiimi toetus oli võimas, sellest tuli ka sooritus. Raskesti tulid hommikused alad, eriti jooksukross : )

3. Milliste eesmärkidega tulete Sügisspartakiaadile?

Ikka osalema ja uute aladega tutvuma : ) Polegi menüüs sellist ala, milles suuri eesmärke julgeks seada – igasugune tulemus on võit iseenda tunnetatud võimete üle. Pole ühegi alaga lähedane. Veel…

4. Kas teil on sõbralikke soovitusi teistele samale tiitlile pürgijatele?

Et kõigile jätkuks tegutsemishimu ja tahtmist alati ennast proovile panna. Olgu öeldud, et minu spordiajalugu on ikka väga lühike, vaid paar aastat üldse. See tunne, mida ma Spartakiaadidel ja rahvaspordiüritustel kogen on võrratu. Tulemused poodiumil ja tabelisse peavad tulema läbi mõnusa sportimise! Ühistegevuses on jõud – seda jagub kõigile osalejatele. Kohtumiseni oktoobris!

5D__2289

 

Kui Pireti jutt innustas ka sind osalema, ära kõhkle, vaid saada täidetud registreerimisleht kohe täna aadressile registreerimine@firmasport.ee. Vaata lisainfot ajakavade ja alade kohta SIIT.