Minireketloni tšempionid töötavad Tallinna Lennujaamas!

05. oktoober 16

Sügisspartakiaad’16 teise päeva võistlusalaks oli mini-reketlon, kuhu kogunes osalema 90 firmasportlast. Tundidepikkuse turniiri järel kuulutati võitjaks Tallinna Lennujaam, kes edestas teisele kohale tulnud Sügisspartakiaadi uustulnukat SEB-d ja kolmandale kohale tulnud Rahandusministeeriumi.

Minireketlon on ala, mis on eeskujuks võtnud oma suurema õe, reketloni. See tähendab, et tegu on mänguga, mis koosneb mitmest reketialast. Kui suurel reketlonil on alasid 4, siis mini-reketlon koondab endas kahte: sulgpalli ja lauatennist. Nii mõnelegi osalejal oli tugevam kas üks või teine ala – ent võitu see ei takistanud ning piisas õnnest ning heast taktikast.

“Sulgpallis olen ühe korra veel võistelnud ja see oli eelmisel Kuldpallil – siis jäin teiseks,” rääkis N klassi võitja Kairi Teeväli, kes töötab Kalevis. “Selles mõttes mul vastastega vedas, et tugevamad pingpongijad langesid enne välja, kui mina nendega mängima sattusin. Pingpong on kindlasti mul neist kahest nõrgem ala,” kinnitas Teeväli. Temal tuli finaalis vastu astuda Margit Maidlale.

Pingpong osutus raskemaks alaks ka M40 klassi võitjale, SEB töötajale Aland Subale. “Minu elu esimene spartakiaad – ja jumalast kõva konkurents! Viimase mängu tegin põhimõtteliselt krampides,” kirjeldas Suba. Tema lõpetas sulgpalli regulaarse mängimise 5 aastat tagasi, ent vorm on sellele vaatamata siiani tugev – nii tuli ka võit teise koha pälvinud Aare-Riho Eriku üle.

Konkurents oli tihe ka teistes klassides – N40 klassi võitjaks tuli mängus Marika Kotka vastu Mirja Lind, M klassis mängus Kristjan Tõnismäe vastu võitis aga Marius Pihlak. 

Minireketloni mängijaid toetab MyFitness, Sügisspartakiaad’16 jätkub kolmandal päeval aga ujumisega.

myfitness_logo_väiksem

Sügisspartakiaad'16 / foto: Ardo Säks

Sügisspartakiaad’16 / foto: Ardo Säks