Mini-reketlonis võitles end esimeseks Tallinna Lennujaama Spordiklubi

18. aprill 15

Reketlon on spordiala, mis liidab kokku neli kõige populaarsemat reketiga mängitavat spordiala: lauatennise, sulgpalli, squashi ja tennise. Kevadspartakiaadi mini-reketlonil mängiti võidu  kahes esimeses- lauatennises ja sulgpallis. Neis oli täna kõige kõvem Tallinna Lennujaama SK tiim.

5D__2504

Mini-reketlon muutis Kevadspartakiaadi teise võistluspäeva hommikul TTÜ Spordihoones ka veel uniste pealtvaatajate meeled erksaks ja olemise põnevaks. Nimelt tõestas võistlus taas, et peale lauatennist on punktiseisu järgi võimatu hinnata, missugune saab olema mängu lõpptulemus, sest vastane võib just sulgpallis kibe käsi olla. Seetõttu pidi nii mõnigi näiliselt kindlalt juhtinud sportlane kaotama kohtumise osavast sulgpallurist vastasele. 

5D__2523Naiste vanuseklaasi kõige vingem oli mini-reketlonis täna Rahandusministeeriumi esindaja Margit Maidla ja naised 40+ vanuseklassis võitles esikoha välja Mirja Lind Tallinna Lennujaama Spordiklubist.  Meestest pälvis auväärt esimese koha Kurmo Annus, kes võistleb Kevadspartakiaadil samuti Tallinna Lennujaama Spordiklubi ridades.

Meeste 40+ vanuserühma esimese koha vääriliseks osutus tugevas ja tasavägises finaalmängus Reigo Tõnsberg Swedbankist. Paludes Reigol firmasportlastega oma edu saladust jagada, andis mees kohe ka naljatades vastuse: “Süüa vähe, armastada palju ja megalt tööd teha!” Samuti lisas ta, et hea vormi juures mängib suurt rolli tema rannajalgpalli harrastus ja regulaarne treening.  Kõige olulisem on aga Reigo sõnul see, et sportimine peab FUN olema!

Kevadspartakiaad’15 on küll kindlasti olnud üks igati fun üritus! Viimased alad, curling ja keegel on veel tuure kogumas ning tõotavad tulla vägagi põnevad!

Fotod: Tarmo Haud