Miks tasub astuda Eesti Firmaspordi Liidu liikmeks

14. jaanuar 10

Alates jaanuarist 2010 on kõigil soovi avaldavatel ettevõtetel võimalus astuda Eesti Firmaspordi Liidu liikmeks ning saada sellega kaasnevaid soodustusi nii Eesti Firmaspordi Liidu osalustasudelt kui ka meie koostööpartnerite juures.

 Eesti Firmaspordi Liit pakub oma liikmetele:

  • Eesti Firmaspordi Liidu poolt korraldatud võistlustel osalemine ülisoodsatel tingimustel
  • Võimalust maksta ujulate, treeningsaalide, võistluste ja teiste spordikulude eest läbi Eesti Firmaspordi Liidu
  • Soodustused meie koostööpartnerite juures nii spordiüritustel osalemisel kui ka soodsad pakkumised spordikaupadele. Täpsustame koostööpartnerite nimekirja igal kuul ja avaldame Eesti Firmaspordi Liidu kodulehel.
  • Võimalust kaasa lüüa Eesti Firmaspordi Liidu juhatuse töös

Küsimused?

 Meie ettevõte osaleb aastas paaril spordiüritusel ja meile ei tasu see liikmeks astumine rahaliselt ära. Kas me sama moodi ei või jätkata nagu seni?

Saate küll. Arvutage ära, kas teie ettevõtte jaoks oleks tasuvam olla liige või mitte. Samadel tingimustel nagu seni on ikka võimalik võistlustel osaleda. Muide, väiksematelt osalustasu arvetelt tuleb maksta ka vähem erisoodustust, arvestage ka sellega.

 Liikmemaksude suurused

Liikmekaksud  on diferentseeritud suurtel ja väikestel ettevõtetel ning sõltuvad teie töötajate arvust ja on 2010. aastal järgmised:

Töötajate arv

Liikmemaks

1-10

1000.-

11-25

3000.-

26-50

5000.-

51-250

10 000.-

251-….

15 000.-

 Liikmemaks tasutakse Eesti Firmaspordi Liidu poolt esitatud arve alusel.

Liikmete nimekiri

Kõik liikmesettevõte või spordiklubi poolt üles antud liikmetele, kes on Eesti Firmaspordi Liidu andmebaasis registreeritud, kehtivad Eesti Firmaspordi Liidu võistlustel ja meie koostööpartnerite võistlusel soodustingimused. Selleks palume iga kuu Eesti Firmaspordi Liidule saata muudatused oma töötajate nimekirjas, kellele soodustused rakenduvad.

Tabel tuleb saata MS Excel formaadis xls ja peab sisaldama töötaja nime, sünniaega, sugu ja maili aadressi. Eesti Firmaspordi Liit teie töötajate andmeid edasi ei levita.