Meeleolukas kardisõidus kihutas esimeseks Tallinna Lennujaama Spordiklubi

17. aprill 15

Paukude, mootorimüra ja kummivilinat tulvil kardisõit pakkus nii taktikalisi möödasõite kui ka ekstreemset gaasivajutamist. Kõige raskema jalaga võistlejatest koosnes sel korral Tallinna Lennujaama Spordiklubi.

IMG_3289Kui üldiselt ollakse arvamusel, et naisterahvastel jääb kihutamiseks julgust puudu, siis tõestasid tänased võistlejad vastupidist. Peale 10-ringlilist finaalsõitu olid 40+ vanusegrupis võistelnud  naisterahvastel rajalt tulles näod vaid naerul. „Väga võimas sõit oli,”  muljetas end teiseks kihutanud Heivi Veli FCR Mediast, kes enne Kevadspartakiaadi kardirajal harjutamas ei olnud käinud.

Ka naiste arvestuses esimeseks tulnud Tallinna Lennujaama Spordiklubi esindaja Merike Klement nentis, et viimane kord, kui karti sõitis, oli eelmise aasta Kevadspartakiaadil. „Võidu tõi mulle kõige suurem soov võita,” kommenteeris ta rõõmsalt oma saavutust.

Kardisõiduga on tänane võistluspäev lõppenud. Homne hommik algab lamades surumise, mini-rekletoni ja nooleviskega. Tõotab tulla põnev päev!

Kardisõidu esimesed:

40+ naiste arvestuses võitis Mare Ulp Swedbankist.

Naiste arvestuses võitis Merike Klement Tallinna Lennujaama Spordiklubist.

40+ meeste arvestuses võitis Ermo Triisa Tallinna Lennujaama Spordiklubist.

Meeste arvestuses võitis Jano Järvelaid Kalevist.

Foto: Ardo Säks