Marti Soosaar sai üllatuslikult aasta vanemaks!

03. detsember 08

Täna, 3. detsembril 2008. aastal sai üllatuslikult 31. aastaseks teenekas Firmaspordi idee propageerija, tuline pooldaja – Marti Soosaar!!!

Mõelda, veel eile istusin ma Tartu Arctic Spordi spinningusaalis noore mehega, aga täna on tegemist juba 40ndadets tüüriva soliidsesse ikka jõudnud härrasmehega, keda nooreks nimetada oleks patt. Juba Spordi-Mati ütles 84.ndal aastal: “Nii nagu läks Ivo Kivvil, kes oli EFS spordirühma juht 74. aastal, nii juhtus ka minul, nagu ma sain 31. aastakäiku vanaks, nii edastasid mulle Eesti NSV ninamehed telegrammi milles seisis: Lugupeetud Spordi-Mati! Peame teile kahetsusega teatama, et te olete jõudnud soliidsesse ikka! Kõrgemale, kaugemale, kiiremini, vanemaks – need sõnad seisid tolle aegse valgete roosidega kortsunud telegrammi all, mille postiljon Vitja oma taskust vihmasel sügishommikul välja otsis.”

Loodetavasti annavad tänasele soliidsesse ikka jõudnud sünnipäevalapsele õnnesoovid jõudu, et vanaduse võru suult pühkida ning raskes vastutuules siiski soliidse härrana edasi rühkida või siis vähemalt näiliselt rühkida 🙂

31. sünnipäeval õnnitlevad Firmaspordi kasutajateks registreeritud metsloomad!