Malevõistluses tiheneb konkurents iga aastaga

11. aprill 14

Eesti Ettevõtete Kevadmängud 2014 esimesel päeval toimunud maleturniiril oli 47 osavõtjat 10 ettevõttest. Võistlustulle asus 33 meest ja 14 naist. 

Võistlejad mängisid seitse vooru Šveitsi süsteemis. Aega oli partii peale 2 x 15 minutit. Võisteldi meeste ja naiste võistlusklassides.

IMG_8623R

Meeste arvestuses sai esikoha Lauri Teelem (Elisa Eesti), talle järgnesid teisel kohal  Urmas Simson (Swedbank) ning Regina Narva (Swedbank) oli turniiri ainuke naine, kes võistles meeste arvestuses ning saavutas auväärt kolmanda koha.

IMG_8598R

Naistest oli parim Alina Terebunskaja (Eesti Energia SK), teise koha sai Margit Brokko-Olde (Eesti Posti SK), kes lahkus pärast kuuendat vooru, olles teinud suurepärased mängud ning endale kindlustanud koha juba esikolmikus. Kolmanda koha saavutas Svetlana Pritulina (Eesti Energia SK).

IMG_8615R

Esimese koha saavutanud Lauri Teelam´i silmist paistis turniiri algusest saadik enesekindlus. Lauri on 2 eelmist aastat turniiri võitnud. Võitja arvates läheb turniiril konkurents iga aastaga läheb aina tihedamaks.  Lauri sõnul ükski võit ei tulnud kergelt, pingutama pidi täie jõua igas voorus. Lisaks kiitis ta, et Firmaspordi turniir on väga hea atmosfääriga ning üksteist toetatakse igati.

IMG_8543R

Ettevõtete arvestuse kolm parimat võistkonda olid Eesti Energia, Eesti Post ja Elisa Eesti.

Kevadspartakiaad 2014 Male tulemused