Madonna esineb Suvemängudel

01. aprill 08

220px-madonnact.jpg Selle suvise firmaspordi tippürituse peaesinejaks on maailma meelelahutuslavade täht Madonna. Laulja, keda on juba aastaid Eestisse oodatud on lõpuks tulemas ja annab kindlasti meelejääva kontserdi Firmaspordi Suvemängude meelelahutusprogrammi raames laupäeva 14. juuni õhtul Viljandis ööklubis Red.

Pildil Madonna oma eelmise albumi Confessions… tuuril. Foto autor: Kunnar Karu


Madonnal on ilmusmas just uus plaat ja kindlasti tuleb huvitav esinemine. Paraku on Madonna honorar küllaltki kõrge ja selge, et korraldajad tema esinemist osalemismaksu sisse pressida ei suuda, nii et kõk huvilised peavad selle kontserdi eest väikese lisa maksma. Huvitavaks teeb selle piletiostu asjaolu, et igaüks saab ise valida piletihinna, mille eest ta on nõus Madonna kontserdit kuulama tulema. Sobivas summas piletiraha tuleb üle kanda Madonna isiklikule arvelduskontole nr. 17001480968

Sisse pääseb ülekande kviitungi näitamisel ja kui see kattub Madonna mänedþeri käes oleva konto väljavõttega, mida ta klubi uksel kontrollib, oletegi kontserdile sisse pääsenud.

Millest selline huvitav lähenemine, mis võib piletitulu sootuks kokku kuivatada? Madonna enda kommentaari saada ei õnnestunud, kuid tema mänedþeri sõnutsi ei usugi ta, et keegi Madonna kontserdi eest vähe raha tahaks maksta. "Näiteks Radiohead, kes pani samal põhimõttel oma plaadi kodulehele müüki, ei pidanud pärast tühjade pihkudega jääma", sõnas Madonna mänedþer.

Aga miks just Firmaspordi Suvemängude raames tuleb see kauaoodatud kontsert Eestis? "Firmasportlased on lõbusad ja ilusad inimesed. Madonna soovib esineda just sellistele, mitte mingitele suvalistele rahajõmmidele", lisas Madonna mänedþer ja kahetses, et pidi selle põneva telefoni intervjuu varakult lõpetama, sest pidi Madonna lastele kool järgi minema.

Ootame siis huvitavat esitust popp-divalt ja kohtume Viljandis ööklubis Red!