Lühifilmide konkurss ootab särtsakaid ideid – ja annab vastu spordikaamera!

24. mai 16

Ka sel suvel ei jää Suvespartakiaadil ilma need, kelle jaoks rannajalgpallis on liialt palju reegleid ja rahvastepallis vähe loomingulisust. Lühifilmide konkurss „Narva-Jõesuu Kuldne Merelõvi“ lubab minna piiridest nii kaugele välja kui vaja, inspiratsiooniks vaid üks: loosi tahtel saadud teema, mida võib tõlgendada nii, nagu süda ihkab! 

omega-seikluskaamera-sports-cam-om230-hd-hobedane-42267Filmimisel võib kasutada kõikvõimalikke videot salvestavaid vahendeid – eelmisel aastal kasutati nii telefoni, seikluskaamerat kui ka fotokaamerat, ent tulemused sellest ei sõltunud ja esikolmikusse jagus igat sorti aparaatidega filmitud teoseid.

Loo oma stsenaarium, vali ettevõtte töötajate seast välja andekaimad näitlejad, otsi Narva-Jõesuust parimad võttepaigad  – ning seejärel soovime sulle juba filmimiseks jõudu ja stabiilset kätt. Meeles soovitame pidada ainult üht: võidufilm on pigem lühike kui pikk, pigem naljakas kui tõsine ja pikem laias kui pikas formaadis!

Võistlusfilmid tulevad ettekandmisele laupäevaõhtusel peol ning siis hindab neid ka auväärt žürii. Parimad ettevõtted premeeritakse eriti moodsate auhindadega Photopointilt!

Esimene koht saab endale Omega OM230 HD spordikaamera, teine ja kolmas koht aga vabalt valitud fotokursuse Photopointi fotokursus.ee õpikeskkonnas!

Rohkem infot võistluse kohta loe ala juhendist SIIT ning vaata kindlasti üle ka eelmise aasta võistlusfilmid ja inspireeru!

photopopoint_logo_RGB_white_on_red