Lõpuks ometi lubab ilmaennustus ka pisut suusalund

15. veebruar 08

uisutamine07.jpgKui tundus, et selleaastased talveilmad piirdusid ühe nädalakesega detsembris, siis lähinädala ilmaennustus on talvilma sõpradele õnneks positiivne ja lubatakse ka lund ning pisut külmakraade. Lähipäevade ilm peaks olema suhteliselt külm ja tuuline ning vähese lumesajuga. Uue nädala alguses liigub temperatuur nulli juurde ja lubatakse ka pisut lumesadu. Kõik see lubab Firmaspordi Talimängude programmi koostajatel hetkel varuvariandid tahaplaanile lükata ning täie jõuga keskenduda algse programmi realiseerimisele.

Uisuväljasid pole Eestimaal sel aastal just liiga palju valada saanud. Näis, kas lähinädala külmemast ilmast piisab, et korralikku uisujääd teha. Fotomeenutus on eelmise aasta talimägudest. Foto autor: Külli Leola (Klubi Tartu Maraton)


Hetke registreerumise seis talimängudele on seoses kehvade ilmadega jäänud samasse suurusjärku, kus oli ka detsembri lõpus. Mõned delegatsioonid on pisut vähenenud, üksikud firmad on juurde registreerunud. Viimastel päevadel on aga huvi registreerumise vastu märgatavalt kasvanud ja korraldajate lootus sel aastal 500 osaleja piir ületada pole päris lootusetu unistus. Elame-näeme!

Registreerumisi võtame vastu veel ka järgmisel nädalal, kuigi esialgu maha hõigatud 15. veebruar, mis oli arvulise regamise lõpptähtaeg, on täna! Midagi pole parata, talv pole hellitanud ja tuleb osalejatele aega atra seada, nüüd kui talispordi huvi seoses paranenud ilmaoludega tõusuteel on!