Leibur pakub bowlingutšempionitele Sügisspartakiaadil kõhutäidet

01. oktoober 15

Leibur-tatraleib_uudis

Kõik Sügisspartakiaadile tulijad – kõrvad kikki! Oma toodetega rikastab meie auhinna valikut Eesti oma pagaritööstus Leibur!

Leibur AS on Eesti juhtiv ja vanim pagaritööstus, kellele kuulub ligi kolmandik siinsest pagaritööstuse turust. Leiburi toodeid on võimalik osta kõikjal Eestis. Leibur pakub parimate rukkileivatraditsioonide kohaselt valmistatud leiba, kasutades selleks tänapäevast tehnoloogiat. Lisaks sellisele leivale, mida eestlased on läbi aegade sööma harjunud, leidub valikus ka rohkesti uudseid pagaritooteid.

2014. aasta konkursil leidsid äramärkimist näiteks Leiburi Triinu rukkileid pagaritoodete ja Päikeseleib D+ tervisetoodete kategoorias. Samuti on ka eelnevatel aastatel võidetud mitmeid konkursse.

Viimase aja uudistoodetest väärib äramärkimist uus chia seemnetega tatraleib. Nisujahu puudumise ning tatra ja chia seemnete kõrge mineraalainete ja valgusisalduse tõttu on selle proovimine lausa kohtustuslik!

Kui soovid ka endale võita valikut Leiburi tooteid, registreeri oma tiim bowlingu võistlusesse 5. oktoobril Rocca Al Mare bowlingus! Vaata täpsemat infot võistluse kohta SIIT ja üldise Sügisspartakiaadile registreerimise kohta SIIT.

Kohtumiseni Sügisspartakiaadil!