Legendaarne firmaspordi toetaja MyFitness aitab võitjad parimasse vormi!

08. juuni 16

See, et MyFitness firmasporti toetab, pole ühelegi spartakiaadlasele uudis – nende auhinnad on kohal olnud igal võistlusel nii kaua kui osalejad-korraldajad vähegi mäletavad. MyFitnessis on oma ala parimad treenerid, kes töötavad kirega, et pakkuda alati huvitavat ja innovatiivset treeningprogrammi. Meie tahame seda kõike pakkuda ka Suvespartakiaadi parimatele!

MyFitness rühmatreeningute alla kuuluvad nii keha ja meele kui ka jõu- ja vastupidavustreeningud. Treenitakse stuudiotes, basseinis ja ratta seljas. Inimestele, kes eelistavad individuaalsemat lähenemist, pakutakse võimalust kasutada personaaltreenerite abi. Samuti on kõikides MyFitness klubides olemas Uus-Meremaalt pärit ning üle maailma tuntuks saanud Les Mills treeningprogrammid suurepärase vormi ja hea tuju saavutamiseks.

Lühikese ajaga on MyFitness kasvanud Eesti suurimaks spordiklubide ketiks, rõõmustades liikumishuvilisi 14 spordiklubiga üle Eesti. Tänaseks külastatakse MyFitness klubisid keskmiselt kokku juba üle 87 000 korra kuus!

Kui sul MyFitnessi klubides käimisega veel seni kogemust ei ole, ent huvi aga küll, tasub osa võtta mölkky-võistlusest või rannatennisest ja seal teistele ära teha. Nii kindlustad endale ägedad auhinnad just Eesti suurimalt ja parimalt spordiklubide ketilt!

myfitness_logo_väiksem

Mölkky juhendit vaata SIIT, rannatennise juhendit SIIT.