Laulasmaal elamused saadud

19. mai 08

elamusretked.gifEesti Firmaspordi Liidu ja Kepikõnni Liidu ühissarjas Elamusretked Laulasmaa etapil tuli starti 20 käijat. Pea pooled neist olid kohale tulnud Haapsalust kepikõnni juhendajate Merike ja Siret Peegi eestvedamisel. Ilmselt tegi vihmane hommiku algus paljude käijate päevaplaani mõningaid korrektuure!


Igal juhul need käijad, kes ennast suhkrutükkideks ei pidanud ja kohale tulid, suurt vihma kraesse ei saanudki. Päeva peale ilmutas ennast hoopiski ka päike ja ilma üle kurta enam küll ei saanud.

Raja maksimumpikkuseks Laulasmaal oli ca 15 km ja enamik kohale tulnuist valis just selle pikkuse. Väikesi raskusi tekkis mitmel käijal esimeses lisaülesande punktis, mis tuli suhteliselt suure maa-ala pealt üles leida. Valdav enamik sai sellega siiski hakkama ja metsa keegi kaduma ei läinud.

Järgmisi Elamuspunkte saab korjata juba sel pühapäeval Elvas, kus Tartumaa Tervisespordikeskuse ümbruses on taas võimalik läbida 5 kuni 15 km rada 5 punkti ja kahe lisaülesandega. Start on pühapäeval kell 12.00