Lahemaa maratonile on tulemas ligi 80 osalejat

31. juuli 08

vosu_oandu.jpgSel pühapäeval kolmandat korda toimuvale Lahemaa Kepikõnni maratonile on registreerunud ligi 80 osalejat. Eriti aktiivne on registreerumine olnud just viimastel päevadel.

Arvestades, et senine praktika eriti palju sel üritusel katkestajaid näinud pole, võib oletada, et tulemas on taas uus maratoni osalejate rekord. Eelmisel aastal jõudis 42, 195 km läbijaid finišisse 56. Oluline on kindlasti märkida ka asjaolu, et läbijate aega üritusel ei võeta ja kedagi läbimise kiiruse eest eraldi ei autasustata. Ühesugune preemia – väike karikas – on ettenähtud kõigile võistluses distantsiga peale jäänutele.

Maratoni rajameister ja peakorraldaja Kolgaküla SK Rada esindaja Helges Mändmets on teinud rajaga palju tööd ja metsas rada kohendamas oli mees täna hommikulgi. Mändmetsa sõnutsi eelmisest aastast suurem registreerumine mingeid korralduslike probleeme praegu kaasa ei tohiks tuua. Karikaid jagub kõigile distantsi läbinutele! Ka kahel eelmisel aastal on Lahemaa maratoni läbinutele antud auhinnaks väike karikas.

Rajale minejatele paneb Mändmets südamele, et kindlasti kaasa võetaks joogipudeli hoidja ja mobiiltelefon. Rajal on mitu joogipunkti, kus saab pudelit täita, samuti on kaks kontrollpunkti, kus kõigi liikumine ja rajalolek kontrollitakse, kuid on vajalik, et inimesed saavad vajadusel ka ise oma liikumisest korraldajatele märku anda ning kui keegi kauaks rajale jääb, saavad ka korraldajad uurida, ega tal mingeid probleeme ei ole.

Start maratonile antakse Kolgakülas 3. augusti kell 10:00. Ette registreeruda saab kuni tänase päeva, 31. juuli, lõpuni. Koha peal registreerumine on juba pisut kallim.

Lisainfot maratoni kohta leiab kodulehelt http://elamusretked.firmasport.ee