Kvaliteetset jooksukoolitust harrastajaile pakub Jooksupartner

14. juuli 08

sebjooks_atonen.jpgKas oled tulemustele orienteeritud või soovid lihtsalt oma jooksuharrastusest mõnu tunda, mõlemit ühendab üks asi – tegevuse kvaliteet. Nauding ja rahulolu tehtust saabub ikka siis kui tegevus on olnud kvaliteetne.

Fotol nr. 40 tuntud harrastusjooksja Meelis Atonen, kes on samuti osalenud Jooksupartneri poolt korraldatud jooksuseminaril möödunud aastal (sportfoto.ee)

Jooksmine on küll lihtne asi, kuid ka siin on detaile, mis on väga olulised ja valel käsitlusel võivad olla väga dramaatiliste tagajärgedega teie jaoks. Kas te teate milline jooksujalats sobib just teie jalatüübiga, mis on kihiline riietumine, millise pulsiga treeninguid peaks tegema või millised lihasgruppid on teil ülepinges, jne, jne?

Jooksupartneri eesmärk on olla abiks teie valikute tegemisel jooksuharrastuse paremal planeerimisel ning teile parimate vahendite leidmisel. Meie meeskond tagab meeldejääva ja nauditava elamuse. Nõustame nii meeskondlikult kui individuaalselt, sealhulgas korraldame aastas mitmeid jooksuseminare. Kindlasti saame teid aidata!

Jooksupäikest soovides,
Teie Jooksupartner
www.jooksupartner.ee