Kütioru slaalominõlval võistles 148 firmasportlast

05. märts 11

Eesti Ettevõtete Talimängude esimeselt etapilt jääväljakult sõideti kiiruga Kütiorgu, kus toimus menukas slaalomivõistlus. Punaste ning siniste lippude vahel manööverdades said tulemuse kirja lausa 148 inimest, kelle seas oli oskajamaid mäesuusatajaid ja lumelaudureid, kui ka väiksema kogemusega asjaarmastajaid.

Esmalt said rohelised mäepiletid võistluseks kasutusele võtta naisvõistlejad, kes sõitsid läbi lihtsama raja. Seejärel asusid hoogsalt mäest alla laskma mehed, kellele pärast naistevõistlust seati nõlvale raskem slaalomirada. Nii naised kui ka mehed võistlesid neljas vanuseklassis: 18+, 30+, 40+ ning 50+.


Noorima vanuseklassi parima koha saavutasid naistest Mari Allese (Eesti Post) ning meestest Indrek Ivask (Estiko-Plastar). Järgmise vanuseklassi võitsid Maarja Aas (G4S) ja Toomas Tomson (Nordea Pank). 40+ vanuse esindajatest sõitsid parima aja välja Raidi Tammeveski (Estiko-Plastar) ja Johannes Ütsik (Jussike). Soliidseimas vanuseklassis tulid võitjateks Ulvi Käär (Norma) ning Andres Jõesaar (Tele 2).

Tulemusi näete siit:

https://firmasport.ee/dokumendid/doc_download/551-slaalom-2011tulemused