Kunda Elamusretk 17. aprillil 2011

03. aprill 11

ER

Jüri- või siis naljakuul lähme Kunda ümbrust uudistama. Saab näha võimsat tsemenditehast, sadamat ja ilusat randa. Vaatame ka üle karjäärid ning naudime ümbritsevat loodust!

 

Kunda

Retke algus:

Start on pühapäeval, 17. aprillil kell 12.00 Kunda tsemenditehase juures (Kunda Nordic Tsement). Aadress: Jaama 2, Kunda. Tsemenditehase kodulehte saab näha SIIT.

Kohale võiks tulla pool tundi varem, et saaksime koos õigeaegselt startida ning enne veel väikese soojendusvõimlemise teha.

Orienteeruv ajakava:

Retk kestab ligikaudu 4-5 tundi, mille jooksul läbitakse olenevalt ilmastikust umbes 20 km pikkune teekond. Retke keskel on puhkepaus karjääri juures. Matk toimub tähistamata rajal, kuid koos retkejuhiga, kes huvitava raja teeb ja meid vaatamisväärsetesse kohtadesse viib. Matka lõpus ootab kõiki mõnus soe supp ning diplom tubli osavõtu eest.

Retke maksumus:

Retke hind ühe inimese kohta täiskasvanutele on 15 eurot/234,70 krooni, soodushind pensionäridele ning (üli)õpilastele on 10 eurot/156,47 krooni. Hinnas sisaldub matkajuhi/rajameistri teenus, suupisted ja kuum tee matka ajal ning soe söök ja diplomid matka lõpus.

SOODUSTUS GRUPILE: Kogu kokku vähemalt 8‐liikmeline seltskond ning matka soodsamalt!

Grupi puhul on hinnad järgnevad:

Täiskasvanud: 10 eurot/156,47 krooni iga inimese kohta, (üli)õpilased/pensionärid: 7  eurot/109,53 krooni iga inimese kohta).

rand

Registreerumine:

Seoses kodulehe ümberkolimisega saab hetkel retkele registreerida vaid e-maili teel, saates kirja registreerimissooviga aadressile elamusretked@firmasport.ee. Kirjas peaks märkima osalejate nimed ja e-maili aadressid, kontakttelefoni ning klubi/grupi nimetuse (kui ei ole, siis võib midagi põnevat välja mõelda – see on vajalik, et hiljem parimat klubi/seltskonda välja selgitada).

Pärast registreerimist tee ülekanne Eesti Firmaspordi Liidu arveldusarvele 17001480968 Nordea Pangas. Selgitusse märgi kindlasti retke nimi ning osaleja(te) nimi(/ed).

Registreerimisetähtaeg on 13. aprill või kuni kohti jätkub!

Teid loetakse registreerunuks, kui ka retke tasu on üle kantud.

Kepikõnni keppide laenutamine:

Soovi korral on võimalik retkeks laenutada ka kepikõnnikeppe. Soovist palume hiljemalt registreerimistähtajaks (13.aprill) teada anda aadressil elamusretked@firmasport.ee. Keppide laenutus on tasuta, kuid keppe on piiratud koguses. Seega – kiirematele jätkub.

Muu oluline:

Palume arvestada kohalesõiduks piisavalt aega, et saaks retkega ilusti õigeaegselt alustada. Jalga tuleks panna mugavad matkajalanõud ning riietuma peaks vastavalt ilmastikuoludele, et liiga külm või palav ei hakkaks.

 

Järgnevate elamusretkede kohta loe lähemalt SIIT.

Küsimuste korral helista 55 550 848 (Jaanika) või kirjuta elamusretked@firmasport.ee