Kümnenda Eesti Sportlikema Ettevõtte tiitli pälvis Omniva

30. november 14

Üheskoos Kuldpall 2014 võistlusega sai laupäeval lõpu ka järjekordne rahva- ja firmaspordi hooaeg. Ühes parimate rahvasportlaste preemiaga anti 10. korda välja ka Sportlikema Ettevõtte tiitel, mille pälvis 7. aastat järjest Omniva.

5D__6255Võitjatiimil kogunes aasta peale kokku 1856 punkti. Teisele kohale tuli Swedbank 1696 punktiga, kolmandale Eesti Energia, kelle lõppskooriks jäi 1118. Kokku osales Sportlikema Ettevõtte sarjas 30 firmat.

Parima rahvasportlase tiitleid jagati välja neljas klassis. Mullune tiitlivõitja tõugati sel korral troonilt aga vaid ühes vanuserühmas: M40 klassis, kus võitjaks tuli esmakordselt poodiumile pääsenud Margus Maidla Rahandusministeeriumist. Teise koha pälvis Kaidar Hussar Kalevist, kolmanda Jaak Kanniste Omnivast.

Meeste klassis tegi parima tulemuse taas Jaanus Undrest Omnivast, talle järgnesid Rait Pallo Swedbankist ja Aimar Hussar Kalevist. Naistest oli esikohal Kaija Saarepuu Omnivast, teisel kohal samuti Omnivas töötav Anneli Undrest, kolmandal Marilyn Maasikamäe Kalevist. M40 klassi tugevaim oli taas Mare Ulp Swedbankist, tihedalt kannul tulid Pärja Soom ja Inge Eit, mõlemad Omnivast.

Eesti Sportlikema Ettevõtte sarja kuuluvad Eesti Firmaspordi liidu üritustesarjad ning lisaks nendele veel RMK Kõrvemaa ja Tartu Maratoni Nelikürituse sarjad. Parimaks rahvasportlaseks püüdlejad saavad tulemusi näidata Eesti Firmaspordi liidu sarjade individuaalaladel ning RMK Kõrvemaa Nelikürituse sarjas.