Registreerumine ägedaimale harrastajate pallimänguturniirile on avatud!

09. oktoober 15

Sul on äge ettevõte? Pallid meeldivad? Siis saame Firmaspordis sulle täna kõvasti heameelt teha:  27.-28. novembrini toimuvale Kuldpallile registreerumine on lõpuks ometi avatud!

Kui mitu pallimängu suudad sina üles loendada? Meie oleme igatahes Kuldpallile kaasanud nii palju, kui välja suutsime mõelda: valikus on võrkpall, korvpall, jalgpall, saalihoki, tennis, sulgpall, lauatennis ja piljard.

5D__6090Kokku tuleb neid alasid novembri lõpus Tartusse mängima ligi 500 töötajat Eesti kõige sportlikematest ettevõtetest ja pole põhjust, miks sina ei võiks olla nende hulgas!

Kuidas osaleda? Esmalt kogu tööl kokku kamp sportlikke kolleege, kes tahaksid sinuga koos võistlustulle astuda. Seejärel pange oma osalussoov üheskoos SIIN kirja. Peatselt saate meie kaudu endale broneerida ka toidu, majutuse ja kõik muu vajaliku.

Need, kes hoiavad silma peal parima rahvasportlase edetabelil, rõõmustavad kindlasti selle üle, et kaks Kuldpalli ala – lauatennis ja sulgpall – lähevad selle tabeli koostamisel samuti arvesse. Sportlikema ettevõtte arvestuses lähevad kirja aga kõik Kuldpalli alad.

Nagu ikka, ei pääse keegi tubli tulemuse teinu Kuldpallilt ilma karikate ja medaliteta, koostööpartnerite auhindadest rääkimata. Sel aastal on Kuldpallile õla alla pannud näiteks A. Le Coq, MyFitness, Sportland ja Leibur. Kingitused jagame kätte aga traditsioonilisel ülimõnusal järelpeol klubis Maasikas.

Kui soovid millegi kohta täpsemalt lugeda, saad lisainfot vaadata SIIT. Kohtumiseni Kuldpallil!

Foto: Tarmo Haud