Saalihoki

09. oktoober 15

saalihoki sportid

Turniir

Eesti Firmaspordi Liit korraldab 27. novembrist kuni 28. novembrini ettevõtetele mõeldud pallimängude nädalavahetuse Kuldpall 2015 raames saalihokiturniiri. Tegemist on miniturniiriga, kus väljakul on korraga 4 mängijat.

Saalihoki turniir toimub reedel 27. novembril kell 17:00-22:00 ning laupäeval 28. novembril kell 11:00-16:45 Eesti Maaülikooli spordihoones (Kreutzwaldi 3).

Osalejad

Osalema on oodatud kõik firmade ja asutuste töötajatest, pereliikmetest ning sõpradest moodustatud kuni 8-liikmelised võistkonnad, kes vastavad Eesti Firmaspordi Liidu üritustel osalemise üldjuhendile.

Lubatud on kasutada ka saalihoki liigades osalevaid mängijaid, seejuures kehtib igale võistkonnale n-ö 10 punkti limiit, mis kujuneb järgmiselt:

  • 5 punkti – kahe viimase aasta jooksul meeste meistriliiga (hooajad 2014 ja 2015) mängija;
  • 3 punkti – kahe viimase aasta jooksul meeste esiliiga (hooajad 2014 ja 2015) ning naiste meistriliiga (hooaeg 2014) mängija;
  • 2 punkti – kahe viimase aasta jooksul naiste Energialiiga (hooajad 2014 ja 2015) mängija;
  • 1 punkt – kahe viimase aasta jooksul noorte liigades (hooajad 2014 ja 2015) mängivad noormängijad.

NB! Kui mängija on registreeritud nimetatud hooaegadeks mõne võistkonna koosseisu, siis hoolimata sellest, kas mängija on hooajal mänginud või mitte, arvestatakse kõiki eelpool toodud reeglipunkte.

Ajakava

Esmalt mängitakse alagrupiturniir ja siis play-off. Alagruppide suurused ja samuti play-offi pääsejate arv sõltuvad registreerunud tiimide arvust. Püüame ajalisel võimalusel kõik kohad välja mängida.

Reeglid

Mängitakse miniväravatega, ilma väravavahita. Värava ees on poolkaar, mille sisse ei tohi mängija astuda; alast võib üle hüpata ja saalihokikepiga võib alas alas mängida. Korraga on väljakul 4 mängijat. Naisterahva löödud värav annab 2 punkti.

Autasustamine

Autasustame Kuldpalli meistrikarikatega kolme parimat võistkonda ning medalite, diplomitega ning esemeliste auhindadega nende võistkondade liikmeid.

Varustus

Saalihokikepid ning soojenduspallid peavad võistkonnad ise kaasa võtma. Mängupallid tagavad korraldajad. Soovitav on kasutada numbritega  mängusärke ja ühtset võistlusvormi (võimalusel võiks võistkonnal olemas olla nii tume kui ka  hele võistlusvorm). Vajadusel saame aidata võistkonnal soetada soodsa hinnaga võistlusvorme ja palle.

Osalustasu ja registreerimine

  • Esimeses voorus kuni 16. oktoobrini 2015 on osalustasu 220€ võistkonna kohta.
  • Teises voorus kuni 13. novembrini on osalustasu 260€ võistkonna kohta.
  • Hilisema registreerimise korral on osalustasu 280€ võistkonna kohta.

Registreerimine toimub vastavalt üldjuhendis sätestatud korrale.

Lisainfo

Võistlusi korraldab Eesti Firmaspordi Liit. Võistluse ametlik kodulehekülg on www.firmasport.ee

Kulpall 2015 üldjuhendit

Firmaspordi Liidu võistlustel osalemise üldjuhend 

Toetajad:

Alecoq logo