Lauatennis

09. oktoober 15

lauatennis sportid

Turniir

Eesti Firmaspordi Liit korraldab 27. novembrist kuni 28. novembrini ettevõtetele mõeldud pallimängude nädalavahetuse Kuldpall 2015 raames lauatenniseturniiri. Mängitakse üksikmäng ja meespaaris- ja naispaaristurniirid.

Lauatennise turniirid mängitakse reedel, 27. novembril algusega kell 17:00 Eesti Maaülikooli Spordihoones (Kreutzwaldi 3).

Osalejad

Osalema on oodatud kõik firmade ja asutuste töötajad, kes vastavad Eesti Firmaspordi Liidu üldjuhendis sätestatud tingimustele.

Reeglid

Üksikmängudes on võistlusklassid M, N, M40 ja N40 (40 klassis võistlevad kõik mängijad, kelle sünniaasta on 1974 või varasem). Paarismängudes on kavas meeste  ja naiste paaristurniir. Iga mängija saab osaleda üksikmängus ja ühes paarismängu turniiris.

Mängitakse vastavalt lauatennise reeglitele. Mängud mängitakse parem kolmest 11 punktini. Võistlus toimub alagrupi süsteemis. Korraldajatel on õigus sõltuvalt turniirile registreerunud võistkondade arvust turniiri süsteemi muuta. Muutustest teavitatakse võistlejaid kodulehel ning koha peal.

Kohtunikke mängudel ei ole, mängijad peavad omavahel kokku leppima vaidlusaluste situatsioonide korral, kes sai punkti või panema mängu uue palli. Kui vaidlusi pole võimalik omavahel lahendada, tuleb appi kutsuda turniiri peakohtunik, kes otsustab, kuidas jätkatakse.

Võistkondlik paremusjärjestus

Võistkondlik paremusjärjestus moodustub 5 parima paari ja/või üksikmängija kohapunktidest sõltumata võistlusklassist. Punktide arvestust vaata Eesti Firmaspordi Liidu üldjuhendist.

Autasustamine

Autasustame Kuldpalli meistrikarikatega kolme parimat võistkonda ning medalite, diplomite ning esemeliste auhindadega kõikide individuaalmängude võistlusklasside ning paarismängude esikolmikuid.

Varustus

Võistlejatel peab kaasas olema oma võistlusvarustus (reketid). Võistluspallid tagavad korraldajad.

Osalustasu ja registreerimine

  • Esimeses voorus kuni 16. oktoobrini 2015 on osalustasu 22€ registreeritud mängija kohta.
  • Teises voorus kuni 13. novembrini on osalustasu 26€ registreeritud mängija kohta.
  • Hilisema registreerimise korral on osalustasu 30€ registreeritud mängija kohta

Registreerida toimub vastavalt üldjuhendis sätestatud korrale.

Lisainfo

Võistlusi korraldab Eesti Firmaspordi Liit. Võistluse ametlik kodulehekülg on www.firmasport.ee

Kulpall 2015 üldjuhendit

Firmaspordi Liidu võistlustel osalemise üldjuhend

 

Toetajad:

Myfitness_logo(1)

Tark Mees Taskus