Korvpall

09. oktoober 15

korvpall sportid

 

Turniir

Eesti Firmaspordi Liit korraldab 27. novembrist kuni 28. novembrini ettevõtetele mõeldud pallimängude nädalavahetuse Kuldpall 2015 raames korvpalliturniiri meestele.

Korvpalli turniir toimub reedel 27. novembril algusega kell 17:00 ning laupäeval 28. novembril algusega kell 13:00 Tartu Ülikooli spordihoones (Ujula 4).

Osalejad

Osalema on oodatud kõik firmade ja asutuste töötajatest moodustatud kuni 10-liikmelised võistkonnad, kes vastavad Eesti Firmaspordi Liidu üritustel osalemise üldjuhendile.

Osaleda ei saa Eesti või mõne teise riigi tipp-korvpalliklubidesse kuuluvad mängijad, kes on osalenud Eesti või mõne teise riigi korvpalli meistriliigas viimase kahe aasta jooksul.

Ajakava

Esmalt mängitakse alagrupiturniir ja siis play-off. Alagruppide suurused ja samuti play-offi pääsejate arv sõltuvad registreerunud tiimide arvust. Püüame ajalisel võimalusel kõik kohad välja mängida.

Mänguaeg on 2×10 minutit jooksva ajaga, viimane minut teises poolajas puhta ajaga.

Reeglid

Mängitakse FIBA korvpallireeglite järgi v.a. mänguaeg ja veel teised välja toodud punktid: naismängija korv annab lisapunkti (vabavise 2, kahepunktivise 3 ja kolmepunktivise 4 punkti).

PS! naismängijat ei pea võistkonnas ilmtingimata olema.

Autasustamine

Autasustame Kuldpalli meistrikarikatega kolme parimat võistkonda ning medalite, diplomitega ning esemeliste auhindadega nende võistkondade liikmeid.

Varustus

Soojenduspallid peavad võistkonnad ise kaasa võtma. Võistluspallid tagavad korraldajad. Soovitav on kasutada numbritega  mängusärke ja ühtset võistlusvormi (võimalusel võiks võistkonnal olemas olla nii tume kui ka  hele võistlusvorm). Vajadusel saame aidata võistkonnal soetada soodsa hinnaga võistlusvorme ja palle.

Osalustasu ja registreerimine

  • 16. oktoobrini 2015 on osalustasu 220€ võistkonna kohta.
  • Teises voorus kuni 13. novembrini on osalustasu 260€ võistkonna kohta.
  • Hilisema registreerimise korral on osalustasu 280€ võistkonna kohta.

Registreerimine toimub vastavalt üldjuhendis sätestatud korrale.

Lisainfo

Võistlusi korraldab Eesti Firmaspordi Liit. Võistluse ametlik kodulehekülg on www.firmasport.ee

Kulpall 2015 üldjuhendit

Firmaspordi Liidu võistlustel osalemise üldjuhend

Toetaja:

Alecoq logo