Kõrvemaa Kevadjooksu võitis firmadest Seefeld OÜ

04. mai 08

simmo_korve_triatlon_07.jpgSportland Kõrvemaa Kevadjooksu võitis Seefeld OÜ kolmeliikmeline võistkond Simmo Kikkas, Risto Roonet ja Mihhail Lukertšenko. See võit tõstis Seefeldi ka Kõrvemaa Neliküriuse firmade arvestuses liidriks. 


Kolme võistleja summas oli Seefeldi võistlejate aeg 3 tundi 26 minutit ja 25 sekundit, mis oli ligi 8 minutit parem teise koha saavutanud Sportland Eesti AS kolme parima võistleja ajast (3:34:09). Sportlandil oli aga stardis kõige enam võistlejaid, koguni 10. Eesti Posti Spordiklubi kuue võistleja seast kolme parima summa oli 3:37:04 ja see tõi kolmanda koha. Järgnesid Nordea Spordiklubi, Jalajälg, Sampo Spordiklubi, Hansa Spordiklubi ja Rautakesko AS. Järgmised ettevõtted olid juba stardis vähem kui kome võistlejaga. Kokku sai tulemuse kirja täpselt 60 võistkonda.

Fotol: Simmo Kikkas vedas saavutatud viienda kohaga Seefeld OÜ (Craft-Toko kaupade maaletooja) Kõrvemaa Kevadjooksul võidule. Foto tehtud eelmise aasta Sportland Kõrvemaa Triatlonil (sportfoto.ee)

Sportlikema Ettevõtte arvestuses jätkab liidrikohal Eesti Posti Spordiklubi (197 punkti) Sampo (149) ja Nordea (121) Spordiklubide ees. 4.-5. kohal Ekspress Hotline ja Jalajälg (98). Kuuendal kohal Tallinna Autobussikoondis (85), seejärel Kõrvemaa sarja liider Seefeld (80), möödunud aasta võitja Estiko-Plastar (79), Sportland Eesti (74) ja esikümne lõpetab Üksik-Sidepataljon (54). Edasi järgnevad juba väga tihedas reas ettevõtted kuni 105. kohani. Just nii palju on praegu Sportliku ettevõtte edetabelis punkte kirja saanuid.

Järgmised punktid jagatakse Tartu Maratoni nelikürituse teisel etapil (mäletatavasti avaetapp – suusamaraton jäi lumepuudusel pidamata) Tartu Jooksumaratonil. Sealne juhend on ettevõtetele päris karm – edetabeli punktide teenimseks tuleb pikk distants läbida vähemalt 5 võistlejaga. Päris kindlasti võib oletada, et 60 ettevõtet sealt tulemust kirja ei saa, kuid seda hinnalisemad on seal teenitud punktid, kasvõi viimase koha eest. 
Ettevõtted saavad oma võistkondasid Tartu Jooksumaratonile veel üles anda e-posti teel tartumaraton@tartumaraton.ee. Selleks on vaja ära märkida kõik teie ettevõttest pikale rajale minejate nimed ja teie ettevõte osalebki firmade arvestuses, kus mängus nii Jooksumaratoni karikad kui ka Eesti Sportlikema Ettevõtte edetabelipunktid.
sportlikem_ettevote.gif