Kopli Elamusretk!

24. märts 12

Maikuu Elamusretk ei vii meid pealinnast kaugemale – retk toimub Kopli ja Paljassaare poolsaartel.  Kuigi tänapäeval peetakse Koplit põhiliselt tööstuspiirkonnaks või lihtsalt kahtlaseks kohaks, siis me näitame teile, et seal on võimalik korraldada ka üks mõnus pühapäevahommikune kaunite vaadetega jalutuskäik. 🙂

Muide, kas teadsite, et Kopli oli kuni 20. sajandi alguseni tallinlaste üks populaarsemaid puhkekohti? Seega pole juhus, et Kopli metsade ilu on oodis ülistanud kuulus saksa barokkluuletaja Paul Fleming. Või kas teadsite, et kui Tallinna Tehnikaülikool veel Kopli poolsaarel tegutses, kutsuti ülikooli naabruses asunud elurajooni Professorite külaks?

Retkest

Start on pühapäeva hommikul, 6. mail Stroomi ranna parklast kell 10.00. Täpset stardikohta näete SIIT. Kohale võiks tulla veidi varem, et saaksime  koos õigeaegselt startida.

Retkele on teretulnud kõik –  osalemiseks ei pea olema Eesti Firmaspordi Liidu liige!

Orienteeruv ajakava

Retk kestab ligikaudu 3-4 tundi, mille jooksul läbitakse 15 km pikkune teekond. Retk toimub tähistamata rajal, kuid koos retkejuhiga, kes oskab meid põnevatesse kohtadesse viia. Matka lõpus ootab kõiki soe supp ja diplom ning soovi korral saate retke eest ka IVV templi.

Retke maksumus

Kuni 29. aprillini:

  • Täiskasvanu: 15 eurot
  • Pensionär/(üli)õpilane: 10 eurot.

Hinnas sisaldub matkajuhi/rajameistri teenus, suupisted ja jook matka ajal ning soe söök ja diplomid matka lõpus.

SOODUSTUS GRUPILE: Kogu kokku vähemalt 8-liikmeline seltskond ning matka soodsamalt!

Grupi puhul on hinnad järgnevad:

  • Täiskasvanud: 10 eurot iga inimese kohta
  • (üli)õpilased/pensionärid: 7 eurot iga inimese kohta.

NB! SEL HOOAJAL EI KEHTI SOODUSTUSED ENAM RETKELE EELNEVAL NÄDALAL! See tähendab, et alates 30. aprillist on retkel osalemise tasu kõigile 15 eurot!

 

Kuidas registreeruda?

  1. Saada kiri registreerimissooviga aadressile elamusretked@firmasport.ee. Kirjas peaks märkima osalejate nimed ja e-maili aadressid, kontakttelefoni ning klubi/grupi nimetuse (kui ei ole, siis võib midagi põnevat välja mõelda – see on vajalik, et hiljem parimat klubi/seltskonda välja selgitada).
  2. Tee ülekanne meie arveldusarvele:
  • Eesti Firmaspordi Liit MTÜ
  • a/a 10220070111016 SEB Pank 
  • Selgitusse märgi kindlasti retke nimi ja osaleja(te) nimi(/ed).

NB! Registreerimise tähtaeg on 2.  mai!

Teid loetakse registreerunuks, kui ka retke tasu on üle kantud. 


Muu oluline

Palume arvestada kohalesõiduks piisavalt aega, et saaks retkega ilusti õigeaegselt alustada. Jalga soovitame panna mugavad matkasaapad  ja riietuma peaks vastavalt ilmastikuoludele nagu ikka. Kui võimalik, võtke kaasa pealamp – saate huvitavamaid hooneid ka seest poolt uudistada!

 

Küsimuste korral helista 55 550 848 (Jaanika), 53 476 926 (Triin)

või kirjuta elamusretked@firmasport.ee

www.elamusretked.ee