Kollektiivselt rullitama!

03. august 10

Nagu kõikide teiste Klubi Tartu Maraton võistlusalade puhul, nii on ka rulluisumaratonil võimalik võistelda firmade arvestuses.

Firmade arvestuse eesmärk on suurendada firmasisest spordihuvi ja töötajate ühtekuuluvustunnet. Samuti annab taolistel võistlustel osalemine suurepärase võimaluse võrrelda enda firma sportlikkust konkurentide ja/või partneritega. 2009. aastal toimunud SEB 3. Tartu Rulluisumaratonil olid parimad SEB Pank, G4S Eesti ning Sampo Pank.

Selleks, et firmade arvestuses osaleda tuleb firmal esitada osalejate nimekiri esindaja kinnitusega alloleval vormil: http://www.tartumaraton.ee/failid/File/Nelik2010/Klubide_reg_vorm_nelik2010.doc

Täidetud vorm saata meiliaadressile tartumaraton@tartumaraton.ee või faksile numbrile 7 422 536 hiljemalt kolmapäeval 4. augustil 2010. a.

Firma võistkonda võivad kuuluda firma töötajad ning nende abikaasad ja lapsed. Paremusjärjestuse selgitamisel arvestatakse firma viie parema osaleja tulemust, kusjuures eraldi ei ole meeste ja naiste arvestust. Arvesse läheb viie parima osaleja aegade summa.

Firmat võib esindada ka mitu võistkonda ning suurima lõpetajate arvuga firma saab eriauhinna.

Rohkem infot leiate www.tartumaraton.ee

Kohtumiseni 8. augustil SEB 4. Tartu Rulluisumaratonil!