Kõigil kasutajatel on võimalus pidada oma spordiblogi

18. veebruar 08

Tänasest on enam-vähem lollikindlalt tööle saanud firmaspordi kodulehe blogimise võimalused. Mida see tähendab? Tähendab seda, et kõigil kodulehe registreeritud kasutajatel on võimalik soovi korral hakata oma spordiblogi pidama. Mida arvate ja mõtlete Eesti ja maailma spordist, rahvaspordist või arutleda soovi korral ka spordiga mitteseotud teemadel. Päris kindlasti hakkavad oma spordipäevikut seoses planeeritava Xdream’i A raja võistlusel osalemisega ja selleks ettevalmistusega, Firmaspordi võistkonna liikmed.
Blogisid saab lugeda, kui valida menüüst Suhtlus – Firmaspordi blogi kõik külastajad. Kirjutada saavad kõik registreerunud kasutajad, kui on sisse loginud ja valivad Kasutajamenüü alt valiku Sinu blogi või minnes oma profiilile ja sealt valides oma blogi sektsiooni.

Kõigil külastajatel on võimalik sissekandeid omalt poolt kommenteerida (blogi omanik, saab küll ebasobivad kommentaarid kustutada).

Firmasport.ee blogimise "mootoril" on pea kõik blogimiseks "hädavajalikud" tööriistad olemas. Lisaks teksti kirjutamise ja kommenteerimise võimalustele (seda saab ka keelata postituse juures) on võimalus lisada oma postitustele fotosid, faile, märksõnu ja tekitada "ristilinke" teiste blogidega üle terve interneti.

Kui oled juba firmaspordi kodulehe kasutaja, siis ei pea Sa hakkama enam kuskile mujale oma päevikut pidama. Saad seda teha meie lehel ja oma sõpradele oma blogi lingid laiali saata!

Head kasutamist!