Kõige kõvem keeglitiim on Swedbankil

19. aprill 15

Kahtlemata on juba esmaspäeval eelmängudega alguse saanud keegel Kevadspartakiaadi kõige kauem kestnud ala. Loomulikult olid ka selle pärast võistluse tulemused ühed oodatuimad. Nüüd on nad siin ning võidu noppis ei keegi muu kui Swedbank.

IMG_3834RVeeremängu meeste võiduklassi võitjaks tuli Kauri Kaunis Tallinna Lennujaama Spordiklubist, kelle eelvooru ning finaalmängu punktisummad ületasid 400 piiri. Võib öelda, et mees on väga heal tasemel! Eriti, kui arvesse võtta fakti, et päris igal aastal nii palju punkte täis ei visata. Teise koha vääriliselt veeretas keeglikuuli Veljo Häninen Danske Bankist ning kolmandale kohale mängis end Ragnar Leimann Swedbankist.

Naistest teenis võidu Nordea panga esindaja Kristiina Leesi, auväärse teise koha saavutas Anneli Sutter TransferWisest ning kolmanda koha vääriliselt pani kuuli veerema Ülle Olli Swedbankist.

Eelmise aasta keegli võidumees Marek Rakmann FCR Mediast on aga selle Kevadspartakiaadi tõeline tiimispiriti musternäide. Nimelt loobus ta sel aastal finaalis osalemisest, et aidata enda võistkond curlingurajal hõbedale.

Järgmise aasta suurtulemust keeglis ootame Danske Banki tööajalt Janar Juhtilt. Teadagi on ju spordis kaks halba kohta- teine ja neljas. Eelmisel sügisel sai Janar tunda neist esimest varianti, sel korral teist. Seega võib oodata, et järgmiseks keeglivõistluseks on mehel tublisti indu harjutada!

Foto: Ardo Säks