Kõige kangema rammuga on tänavu Tallinna Linnatranspordi esindus

18. aprill 15

Kevadspartakiaadi teise päeva hommik algas meestele kohe suure pingutusega. Nimelt oli nende esimeseks alaks lamades surumine, mis taaskord toimus ühes suurimas ning kaasaegseimas Tallinna spordiklubis- Golden Clubis. Tugevaima tiimi moodustas Tallinna Linnatransport.

IMG_3447„Tahtmist peab lihtsalt olema ja tuleb ära teha,” kommenteeris varahommikust rammuvõistlust Elisa Spordiklubi vapper esindaja Üllar Gustavson. „Spartakiaadidel asi nii käibki! Rõõmsalt hommikul võistlema, olenemata sellest, kui värvikas eelnev õhtu ka olnud on,” lisas Üllar muiates.

Meeste arvestuses lükkas kõige suurema raskuse (170 kg) ülesse Igor Bogdanov Eesti Energiast, mis oli ühtlasi ka tänase päeva suurim raskus, mis peale pandi ning üles suruti.

Meeste üks tublimaid üllatajaid oli Margus Maidla Rahandusministeeriumist, kes tegi lamades surumises M40+ kõigis kolmes voorus isiklikud rekordid. Rinnalt surus ta tänavu eelmisest aastast lausa 10 kg rohkem. Enda edu saladuse võtab Margus tagasihoidlikult kokku vaid ühe sõnaga- järjepidevus.  Trenni teeb mees pea iga päev nädalas ning on sellega kahtlemata kõikidele firmasportlastele eeskujuks. 

Naiste lamades surumisele pani punkti Piret Põldsaar Tallinna Lennujaama Spordiklubist, kes surus naiste kolmandas voorus kangi üles uskumatud 115 korda, mis on ka läbi aegade naiste parim tulemus. 

Parimad tulemused:

Naised 40+ arvestuses saavutas 1. koha Marika Kotka Danske pangast.

Naiste arvestuses saavutas 1. koha  Piret Põldsaar Tallinna Lennujaama Spordiklubist.

Mehed 40+ arvestuses saavutas 1. koha Igor Bogdanov Eesti Energiast.

Meeste arvestuses saavutas 1. koha Kuldar Kirt Tallinna Linnatranspordist.

Foto: Ardo Säks