Kiireimad suusasprinterid on Tallinna Lennujaama Spordiklubis

08. märts 15

Suusasprint toimus klassikalises tehnikas 100 meetri rajal. Hommikul oli küll seitse kraadi sooja, aga ilm tundus külma tuule tõttu ikkagi väga jahe. Pealtvaatajad võivad ju lõdiseda ja ilmataati kiruda, aga võistlejatele oli seekord taganttuul nagu taeva õnnistus.

suusasprintKindlasti lisas taganttuul võistlejatele kiirust ja andis natukene paremad tulemused. Kuna ilmastikuolud on rasked ning lumi märg, siis õige määrde ja mustriga sula ilma suusk andis täna kindlasti eelise. Kavalamad võistlejad kasutasid võimalust läbi käia ka Suusavendade juurest, kes tegid suuskadega imesid!

Suusad olid hästi määritud ja minek oli nii kiire, et isegi väike tõus võistlejatele probleemi ei tekitanud. Siiski alahindasid mõned osalejad oma suuskade libedust, mistõttu tuli ette ka kukkumisi. Eelsõidus juhtus ka väike õnnetus: Margus Maidlal Rahandusministeeriumist olid käed nii võimsad, et kepp paindus lausa kõveraks.

Võistlejad mainisid, et kuna mujal Eestis palju lund enam pole, siis ollakse väga õnnelikud, et siin ja täna saab suuskadele hüpata ning ühe kiire sõidu teha.

Suusasprindi võitjad:

alla 30-aastaste naiste arvestuses võitis Kadri-Ann Parmas Tallinna Linnatranspordi AS’st
30+ naiste arvestuses võitis Piret Põldsaar Tallinna Lennujaama Spordiklubist
40+ naiste arvestuses võitis Anne Kaseväli Tallinna Lennujaama Spordiklubist
50+ naiste arvestuses võitis Anne Roos Saint Gobain’ist

alla 30-aastaste meeste arvestuses võitis Kaspar Sula Metro’st
30+ meeste arvestuses võitis Siim Ridbeck Lennuliiklusteenistusest
40+ meeste arvestuses võitis Meelis Rebane Danske Bank’ist
50+ meeste arvestuses võitis Heiki Mäesalu Saint Gobain’ist

Foto: Tarmo Haud