Kevadspartakiaadi parimad on auhinnatud!

14. aprill 14

AS12_001SKevadspartakiaadil osaleti rekordiliselt 580 võistuskorda. Osad võistlejad võtsid osa isegi mitmest võistlusalast.
Pidulikul autasustamisel Venus Clubis jagati tunnustust ja medalid koos auhindadega parimatele meestele ja naistele.
Sakult jagus auhindu nii energiajoogina kui siidrite ja loomulikult Saku tunnustoote Saku Originaal näol.
Lisaks Capten Morganilt tervitusjookidele oli kargele alale curlingule Tetley stiilsed teekarbid koos teedega auhindadeks pannud.
Jägermeister andis oma turgutava toetuse nooleviskajatele. Kusjuures naistest oli kõige täpsemaks  osutus ühekäeline Inge Eit , kes on ka juba oma elurõõmu ja hakkamist ning särtsu täis suhtumisega meediastaariks saanud.
Värska kauneid klaase jagus mitme alale juurde.
Sirowa andis võimaluse end uute lõhnadega värskendada ning Max Faktorilt veel naistele tarvilikku kosmeetikat.
Marjamaa talu ülitervislikud ja ajutegevust ergutavad ning üldtoonust tõstvad astelpaju ja teised mahlad said endale malevõitjad.
Saku poolt antavad joogirestidel oli küll korrakikd kilod kuid sportlikud naised said ka nende vastuvõtmisega sama edukalt hakkama kui oma võidetud spordialadegagi.

Battery Kardisõit
Mehed  40+
I koht    Ermo Triisa           Tallinna Lennujaama SK
II koht   Risto Haug            City Motors
III koht  Ardi Aolaid           Elisa Spordiklubi
Naised 40+
I koht     Annika Rebane    Swedbank
II koht   Mare Ulp               Swedbank
III koht  Inna Vainu           Kalev

Mehed
I koht     Ermo Triisa         Forss
II koht   Ants Korsar          Nordea Spordiklubi
III koht Oliver Kreissberg        Kalev

AS12_117SNaised
I koht    Marilyn Maasikamäe  Kalev
II koht   Merike Klement  Tallinna Lennujaama
III koht Merily Mander     Elisa Spordiklubi

Ettevõtete paremik:
Kalev
Elisa Spordiklubi
Tallinna Lennujaama SK

Male 

Mehed
I koht  Lauri Teelem  Elisa Spordiklubi
II koht  Urmas Simson  Swedbank
III koht Regina Narva  Swedbank
Naised   
I koht  Alina Terebunskaja  Eesti Energia Spordiklubi
II koht   Margit Brokko-Olde  Eesti Post
III koht  Svetlana Pritulina  Eesti Energia Spordiklubi
Ettevõtete paremik: 
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Post
Elisa Spordiklubi
Curling 
I koht  Helmes  AS12_047S
II koht  City Motors
III koht  Tallinna Lennujaam

Lamades surumine 
Mehed   40+
I koht  Andres Külaviir  Eesti Post
II koht  Evgenii Bondar   Tallinna Linnatranspordi
III koht  German Adamson  Eesti Energia Spordiklubi
Naised  40+
I koht  Marika Kotka  Danske Bank
II koht  Angela Jürgenson  Rahandusministeerium
III koht  Mari-Ly Rahuoja  Eesti Post
Mehed
I koht  Igor Gališevskii   Tallinna Linnatranspordi
II koht  Sergei Ivanisenko   Helmes
III koht  Tõnis Naarits   Tallinna Lennujaama SK
Naised  
I koht  Mari Allese   Eesti Post
II koht  Marilyn Maasikamäe  Kalev
III koht  Kaire Vain   Rahandusministeerium
Ettevõtete paremik:
Eesti Post
Tallinna Linnatranspordi
Rahandusministeerium
Mini-reketlon
Mehed  40+
I koht  Dmitri Lvov  Eesti Energia Spordiklubi
II koht  Indrek Viikmaa   Sidepataljon
III koht  Margus Maidla  Rahandusministeerium
Naised 40+
I koht  Marika Kotka   Danske Bank
II koht  Pärja Soom   Eesti Post
III koht  Viktoria Kuzmina  Eesti Energia Spordiklubi
Mehed  
I koht  Margus Kask  Eesti Energia Spordiklubi
II koht  Kurmo Annus   Tallinna Lennujaama SK
III koht  Marius Pihlak   Tallinna Lennujaama SK
Naised    
I koht  Jaana Üksik   Tallinna Lennujaama SK
II koht  Marilyn Maasikamäe  Kalev
III koht  Mari Hindov  Swedbank
Ettevõtete paremik:
Tallinna Lennujaama
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Post
Noolevise 
Mehed
I koht  Jaago Jõeleht    Swedbank AS12_090S
II koht  Margus Liivik   Eesti Post
III koht  Rain Taimre   FCR Media
Naised  
I koht  Inge Eit   Eesti Post
II koht  Birgit Sarv   FCR Media
III koht Janika Apri   Danske Bank
Ettevõtete paremik:
Eesti Post
FCR Media
Danske Bank
Bowling 
Mehed  
I koht  Erki Hallang           Elisa Spordiklubi I
II koht  Marek Rakmann         FCR Media I
III koht Rene Kaas           Eesti Post III
Naised   
I koht  Merike Põldmäe         Swedbank I
II koht  Anneli Undrest           Eesti Post I
III koht Kristin Undrest           Eesti Post II
Bowlingu võistkondlik paremik:  AS12_128S
I koht  Eesti Post I
II koht  Swedbank I
III koht  FCR Media I

KEVADSPARTAKIAAD`14 ÜLDVÕITJA  
I koht  Eesti Post    
II koht  Swedbank    
III koht  Tallinna Lennujaama SK