Kevadspartakiaad’15 üldvõit läks Tallinna Lennujaama Spordiklubile

19. aprill 15

Eile õhtul Venus Clubis autasustamisel anti Tallinna Lennujaama Spordiklubile üle Firmaspordi ajaloos teine spartakiaadi üldvõidukarikas. Võistkond sai ettevõtete arvestuses esimese koha kardisõidus, nooleviskes, mini-reketlonis ja curlingus.

11179714_10205480878440027_98075841_oVõidutiimiga meenub ka Firmaspordi lehel 7. aprill tehtud prohvetlik postitus: „Tundub, et kõik, kes tahavad ettevõtete koondarvestuses Kevadspartakiaadi võita, peavad esmalt Tallinna Lennujaama alistamise endale sihiks võtma!” Palju õnne võitjatele!

Ettevõtete koondarvestuses teise koha teenis välja Swedbank, kes jätkavad seega ka peale Kevadspartakiaadi kindlal kursil Eesti Sportlik Ettevõte 2015 tiitli poole liikumist, mis on arvatavasti ka nende hooaja lõppeesmärk.

Mitmeaastane Firmaspordi sarjades osavõtt on lõpuks end kuhjaga ära tasunud ka Kalevi tiimile, sest neil õnnestus esmakordselt üldarvestuses esikolmikusse jõuda, pälvides auväärse kolmanda koha.

Kevadspartakiaadi suurim üllataja oli esmakordselt spartakiaadil osalenud TransferWise! Nimelt õnnestus neil noppida 17-tiimi seast üldarvestuses neljas koht, mis näitab ettevõtte väga kõrgel tasemel organiseeritust, sest teadagi on uustulnukatel keerulisem leida igale alale sobivaid esindajaid. Kõrgetele kohtadele pretendeerivad aga üksnes need, kelle tiim võtab osa kõikidest spordialadest. Igatahes väga muljetavaldav, TransferWise!

Kevadspartakiaad’15 auhinnad panid välja Sportland, Ajakiri Sport, Äripäev ja MyFitness.