Kergejõustikukarikad erinevatele firmadele

08. september 09

Eesti Parim rahvasportlane 2008 Sulev Lokk ja Eesti parim noorsportlane 2008 Kaire Leibak autasustamiselPühapäeval Tartus TÜ tsaadionil toimunud Eesti firmaspordi meistrivõistluste kergejõustikus karikad rändasid erinevatesse ettevõtetesse. Meeste kümnevõistluse karikas läks Vennad Ehitusele, naiste seitsmevõistluse edukaim tiim oli Eesti Posti SK/Elioni SK ühendvõistkond ja keskmaakarika napsas oma valdusse Sampo Pank.

Pidevalt vihmaga ähvardanud taevaluugid püsisid enamiku ajast siiski koomal ja ka päike piilus vahepeal taevast. Siiski oli ilm pisut rõske ja jahe, mis mõjutas jooksude tulemusi ja võimalik, et põhjustas ka võistlustel ka kaks natuke suuremat vigastust. Loodame, et Artur Savekatest ja Rene Eesti Posti Spordiklubist siiski taastuvad kiiresti ja on juba varsti taas edukalt firmasportlaste ridades.

 Vennad Ehituse kümnevõistluse tiim Andrus Mutli, Mihkel Mark, Meigo Tammsaar ja Marko Treier kogusid kokkuvõttes 6440 punkti ja edestasid teiselks tulnud FT Sporti kindlalt (5929). Kolmandaks tuli Ekspress Hotline 4604 punktiga. 

Naiste võistluses kogus Eesti Post/Elioni võistkond koosseisus Mari Allese, Triin Kärner ja Margot Lelle kokku 4354 punkti.  Tele2 Eesti I võistkond saavutas 2796 ja Kultuuriministeeriumi naised võtsid kolmanda koha karika vaid 11 punkti väiksema tulemusega.

Vahva üllatusena tublimatele kergejõustiklastele olid võistlusjärgsel autasustamisel medaleid ja karikaid kätte andmas Eesti parimate naiskergejõustiklaste hulka kuuluvad Kaire Leibak ja Liane Pintsaar 

iconTulemused leiate Firmaspordi Sügis 2009 kaustast ja www.sygis.firmasport.ee

Pildigaleriide väike ringvaade

{gallery}pildid/kjk09{/gallery}

Kogu võistluse galerii ligi 600 fotoga leiavad registreeritud kasutajad siit