Kardisõit lõpetas Firmaspordi Kevade

Firmaspordi Kevade viimaseks alaks oli kardisõit, täna sõideti Rockstari firmaspordi meistrivõistluste esimene etapp.

Võistlus toimus neljas vanusegrupis: M, M40+, N ning N40+. Kokku läks neljas vanusegrupis rajale 68 sõitjat, kusjuures kõik võistlejad said sõita vähemlat 2 korda: eelsõidus ja finaalsõidus. Kuna tagumistest finaalidest oli võimalik end ka ettepoole sõita, siis sai mõni mees kirja ka kolm või neli sõitu.

Meeste vanusegrupis tuli esimeseks Martin Laur (Tallinna Sadam AS), kes sõitis oma kiireima ringi 35,95 sekundiga. Teiseks tuli Virgo Veiman (Eesti Posti Spordiklubi MTÜ), tema kiireim ringiaeg oli 36.36 ning kolmandaks Andres Simuland (Norma AS, 36.49).

Vanusegrupis M 40+ sõitis parima aja välja Riivo Pappel (Tallinna Sadam AS; parim ring 37.56), teiseks tuli Jaan Jürgens (Norma AS) ning kolmandaks Rein Udras (Eesti Posti Spordiklubi MTÜ).

Kardisõit

Naiste vansuegrupis osutus parimaks kardisõitjaks Jelena Kuprikova (Norma AS; parim ring 37.66). Võitjale parimal ringil kõigest kümnendiksekundiga kaotanud Mari Allese (Eesti Posti Spordiklubi MTÜ) tuli teiseks ning kolmanda koha võistles välja Margot Paas (Norma AS).

Vanusegrupis N 40+ edestas teisi võistlejaid Ilme Parik (Norma AS; 38,96), teiseks jäi Ulvi Käär (Norma AS) ning kolmandaks Inge Suder (Eesti Posti Spordiklubi MTÜ).

Võistkondlikus arvestuses tuli esimeseks Norma AS, teiseks Eesti Posti Spordiklubi MTÜ ning kolmandaks Tallinna Sadam AS. Norma on viimastel aastatel püsinud ettevõtete arvestuses pea võitmatu. Eesti Post on nende võitu suutnud väärata viimaste aastate jooksul vaid korra.

Rockstari firmaspordi meistrivõistluste teine etapp sõidetakse 6. juunil kell 10.00 Türi-Alliku Veskisilla kardirajal ning kolmas etapp 20. augustil kell 11.00 Põltsamaa Kuningmäe kardirajal.