Kardisõidu üldvõit taas Normale

22. august 10

Rockstar firmaspordi meistrivõistlustel kardisõidus haaras esikoha kolme etapi kokkuvõttes taas Norma võistkond. Enne tänast Põltsamaal toimunud etappi oldi Eesti Posti Spordiklubiga kahe etapi kokkuvõttes viigis, kuid finaalis suudeti pearivaali edestada nii kvalifikatsioonisõitudes kui ka finaali kokkuvõttes ja saavuttai üldvõit. Kolmanda koha saavutas Tallinna Sadam, kes kogus finaalis küll võrdsed punktid neljandaks tulnud Savekattega, kuid oli eelnevalt turvalise eduga ja säilitas kolmanda koha kokkuvõttes.

Individuaalselt kogusid kolme etapi peale enim punkte mehed Virgo Veiman (Eesti Posti SK), kes oli täna kiireim ka haaravas meeste finaalsõidus, kus suutis neljandalt kvalifikatsioonijärgselt positsioonilt end esimeseks sõita. Teiseks tuli kokkuvõttes Andres Simuland Normast, kes sai finaaletapil kolmanda koha, loovutades seal teise koha viimases kurvis enne lõpusirget Valdo Matkamäele Tridensist. Kokkuvõttes tuli kolmandaks mitmekordne firmaspordi kardisõidu meister Aivo Vikat (Norma), kes finaalis oli neljas.

Naistest saavutas nii etapivõidu kui üldvõidu ja oli kiireim ka kvalifikatsioonis Mari Allese (Eesti Posti SK), talle järgnesid nii etapi kui üldkokkuvõttes Jelena Kuprikova ja Margot Paas (mõlemad Norma).

M 40 võistlusklassis võitis üldarvestuses Rein Udras (Eesti Post) endise kardimeistri Jaan Jürgensi (Norma) ees. Finaaletapil olid kohad vastupidised. Kokkuvõttes kolmanda koha saavutas Vahur Paal (Savekate), kes kogus küll võrdse arvu punkte oma tiimikaaslase Valdis Kaskemaga, kuid finaali kõrgem koht (4.) andis eelise temale. Põltsamaa finaali kolmandaks tuli Peep Jürisaar (Tallinna Sadam).

N40 võistlusklassis oli nobedaim Ulvi Käär Normast ja seda ka kvalifikatsioonis. Finaalis tuli küll suhteliselt napp võit tiimikaaslase Ilme Pariku ees, kes oli ka kokkuvõttes teine. Kolmas etapil ja koondarvestuses oli Valentina Safošina (Tallinna Sadam). 

icon Rockstar’i firmaspordi MV kardisõidus 2010 finaaletapi tulemused lõplik (64.08 kB 2010-08-22 17:40:54) 

icon Rockstar’i firmaspordi MV kardisõidus koondarvestus 2010 (71.46 kB 2010-08-22 17:39:32)