Kardisõidu II etapi ajakava

kersti_toots_kart_poltsamaa_edit379.jpgEkspress Hotline firmaspordi meistrivõistluste kardisõidus II etapi ajakava Põltsamaa.


12:00        KOHUSTUSLIK INSTRUKTAAþ
12:15        ESIMENE EELSÕIT

       
1.    Airi Ladvik        Ekspress Hotline
2.    Eve Kalm        Eesti Posti SK
3.    Ulvi Käär        Norma
4.    Eneli Tombak        Eesti Posti SK
5.    Gerli Rüüberg        Eesti Posti SK
6.    Jelena Kuprikova    Norma
7.    Kadri Lepik        Ekspress Hotline
8.    Kerli Kõue        Innopolis Konsultatsioonid
9.    Kersti Toots        Ekspress Hotline
10.    Liina Ojamaa        Innopolis Konsultatsioonid

12:30        TEINE EELSÕIT

1.    Margot Paas        Norma
2.    Mari Allese        Eesti Posti SK
3.    Merike Veermäe    Eesti Raudtee
4.    Pille Kams        Innopolis Konsultatsioonid
5.    Anni Merivee        Ekspress Hotline
6.    Mariliis Lepikult    Monkey Sport
7.    Kristiina Kruusa    Nordea Pank
8.    Ketlin Ilves        Nordea Pank
9.    Aimar Poom        Eesti Firmaspordi Liit
10.    Ain Kastan         Eesti Posti SK

12:45        KOLMAS EELSÕIT

1.    Aivar Salumäe     Eesti Posti SK
2.    Argo Servet        Eesti Posti SK
3.    Hannes Tilk        Green Building Development
4.    Jaan Jürgens        Norma
5.    Peeter Tillman    Green Building Development
6.    Rein Udras        Eesti Posti SK
7.    Tõnu Kirch        Ekspress Hotline
8.    Martin Järveoja    Monkey Sport
9.    Rainer Pesti        Nordea Pank
10.    Andrus Säde        Nordea Pank

13:00        NELJAS EELSÕIT

1.    Sven Lass        Innopolis Konsultatsioonid
2.    Sven Saar        Green Building Development
3.    Tarmo Haud        Eesti Firmaspordi Liit
4.    Tarvo Tobbi        Eesti Posti SK
5.    Tõnis Välja        Ekspress Hotline
6.    Valdur Vingisaar    Eesti Posti SK
7.    Villi Heinsalu     Eesti Posti SK
8.    Virgo Veiman        Eesti Posti SK
9.    Martin Salmistu    Eesti Raudtee
10.    Meelis Lepikult    Monkey Sport

13:15        VIIES EELSÕIT

1.    Kaspar Killak        Green Building Development
2.    Kunnar Karu        Eesti Firmaspordi Liit
3.    Lehar Leetsaar    Green Building Development
4.    Margus Lanto        Green Building Development
5.    Marti Soosaar        Eesti Firmaspordi Liit
6.    Mattias Soone        Ekspress Hotline
7.    Meelis Niinepuu    Innopolis Konsultatsioonid
8.    Märt Bauvald        Ekspress Hotline
9.    Riivo Anton        Innopolis Konsultatsioonid
10.    Sulev Lokk        Ekspress Hotline

13:30        KUUES EELSÕIT

1.    Aivo Vikat        Norma
2.    Andres Simuland    Norma
3.    Arden Arroval    Innopolis Konsultatsioonid
4.    Egon Sale        Ekspress Hotline
5.    Hassar Jurs        Estiko-Plastar
6.    Heigo Niitla         Eesti Posti SK
7.    Heiti Mering        Eesti Raudtee
8.    Jaanus Kiss        Innopolis Konsultatsioonid
9.    Jüri Feirik        Norma
10.    Kaarel Lumi        Eesti Raudtee