Kardisõidu I etapi ajakava

kersti_toots_kart_poltsamaa_edit379.jpgSaate tutvuda meie kodulehel Ekspress Hotline Eesti firmaspordi meistrivõistlused kardisõidus I etapi ajakavaga. Etapp sõidetakse Saurix kardikeskuses sel laupäeval algusega kell 14:00. Palume kõigil võistlejatel pool tundi varem kardirajal kohal olla, kus teid enne rajale minekut instrueeritakse raja töötajate poolt!

Selle aastaste kardi meistrivõistluste avaetapp tõotab tulla ülimalt pingeline. Foto möödunud aastasest Põltsamaa etapist, kus rooli keerab Kersti Toots (Ekspress Hotline). Põltsamaal sõidetakse teine etapp 31. mail. Foto autor Kalev Ints.

AJAKAVA

nr    kell    nimi    klass    S/A    ettevõte
1    14:00    Ives Veiman    N    1957    Eesti Posti SK
2    14:00    Eve Kalm    N    1963    Eesti Posti SK
3    14:00    Merike Kivistik    N    1963    Sampo Pank
4    14:00    INGA MÖLLITS    N    1966    Ekspress Hotline
5    14:00    AIRI LADVIK    N    1967    Ekspress Hotline
6    14:00    Riina Kirsipuu    N    1967    Eesti Posti SK
7    14:00    KERSTI TOOTS    N    1971    Ekspress Hotline
8    14:00    Jane Tabur    N    1973    Tele 2 Eesti
9    14:12    Eleny Vahter    N    1979    Jalajälg
10    14:12    KADRI LEPIK    N    1980    Ekspress Hotline
11    14:12    Kadri Migur    N    1980    Justiitsministeerium
12    14:12    Veronika Mäemets    N    1980    Sampo Pank
13    14:12    Eneli Tombak    N    1982    Eesti Posti SK
14    14:12    Gerli Rüüberg    N    1983    Eesti Posti SK
15    14:12    Mari Allese    N    1983    Eesti Posti SK
16    14:12    Anni Andla    N    1986    Jalajälg
17    14:24    Jelena Kuprikova    N        Norma
18    14:24    Kristel Kaubi    N        Nordea Pank
19    14:24    Lairi Einmaa    N        Eesti Raudtee
20    14:24    Maire Talihärm    N        Eesti Raudtee
21    14:24    Margot Paas    N        Norma
22    14:24    Merike Veermäe    N        Eesti Raudtee
23    14:24    Raili Pajumets    N        Maksu- ja Tolliamet
24    14:24    Tene Talviste    N        Nordea Pank
25    14:36    Tiia Eeskivi    N        Sampo Pank
26    14:36    Peeter Tillmann    M    1945    Green Building Development
27    14:36    Aivar Salumäe    M    1962    Eesti Posti SK
28    14:36    Hannes Tilk    M    1963    Green Building Development
29    14:36    AIVAR KÕRE    M    1964    Ekspress Hotline
30    14:36    Argo Servet    M    1966    Eesti Posti SK
31    14:36    Rein Udras    M    1967    Eesti Posti SK
32    14:36    SULEV LOKK    M    1969    Ekspress Hotline
33    14:48    MÄRT BAUVALD    M    1970    Ekspress Hotline
34    14:48    Hassar Jurs    M    1972    Estiko-Plastar
35    14:48    Erik Aibast    M    1973    Jalajälg
36    14:48    Rainer Kuhi    M    1973    Sampo Pank
37    14:48    Villi Heinsalu    M    1973    Eesti Posti SK
38    14:48    Andres Sild    M    1974    Sidepataljon
39    14:48    Hannes  Junker    M    1974    Eesti Posti SK
40    14:48    Priit Ladva    M    1974    Estiko-Plastar
41    15:00    Ain Kastan    M    1975    Eesti Posti SK
42    15:00    Indrek Heinmets    M    1975    Jalajälg
43    15:00    Toomas Kell    M    1976    Tele 2 Eesti
44    15:00    Margus Muttik    M    1977    Eesti Firmaspordi Liit
45    15:00    Marti Soosaar    M    1977    Eesti Firmaspordi Liit
46    15:00    Tarmo Osman    M    1977    Tele 2 Eesti
47    15:00    Valdur Vingisaar    M    1977    Eesti Posti SK
48    15:00    Aivar Lenk    M    1978    Justiitsministeerium
49    15:12    Argo Vikerbau    M    1978    Tele 2 Eesti
50    15:12    Kristo Konks    M    1978    Justiitsministeerium
51    15:12    Aare Riho Erik    M    1961    Sampo Pank
52    15:12    MATTIAS SOONE    M    1978    Ekspress Hotline
53    15:12    Raimond Tamm    M    1978    Estiko-Plastar
54    15:12    Ivo Raudvee    M    1979    Sidepataljon
55    15:12    Kristjan Viilmann    M    1979    Tele 2 Eesti
56    15:12    Aimar Poom    M    1980    Eesti Firmaspordi Liit
57    15:24    EGON SALE    M    1980    Ekspress Hotline
58    15:24    Erki Link    M    1980    Sampo Pank
59    15:24    Grigori Astanovski    M    1980    Sampo Pank
60    15:24    Heigo Niitla    M    1980    Eesti Posti SK
61    15:24    Jako-Priit Raud    M    1980    Sampo Pank
62    15:24    Kaspar Killak    M    1980    Green Building Development
63    15:24    Kristjan Küttis    M    1980    Eesti Firmaspordi Liit
64    15:24    Toomas Sarv    M    1980    Tele 2 Eesti
65    15:36    Ardo Hanschmidt    M    1981    Green Building Development
66    15:36    Janar Kenk    M    1981    Estiko-Plastar
67    15:36    Jarlo Dorbek    M    1981    Justiitsministeerium
68    15:36    Kunnar Karu    M    1981    Eesti Firmaspordi Liit
69    15:36    Meelis Lepikult    M    1981    Monkey Sport
70    15:36    Priit Štšerbakov    M    1981    Sidepataljon
71    15:36     Urmo Liblik    M    1982    Sidepataljon
72    15:36    Indrek Irves    M    1982    Sidepataljon
73    15:48    Tarmo Haud    M    1982    Eesti Firmaspordi Liit
74    15:48    Priit Post    M    1983    Justiitsministeerium
75    15:48    Sven Saar    M    1983    Green Building Development
76    15:48    Margus Lanto    M    1984    Green Building Development
77    15:48    Taavi Toobal    M    1985    Jalajälg
78    15:48    Virgo Veiman    M    1986    Eesti Posti SK
79    15:48    Tarvo Tobbi    M    1987    Eesti Posti SK
80    15:48    TÕNIS VÄLJA    M    1989    Ekspress Hotline
81    16:00    Aivo Vikat    M        Norma
82    16:00    Alo Saar    M        TAK
83    16:00    Andres Simuland    M        Norma
84    16:00    Andrus Säde    M        Nordea Pank
85    16:00    Arnold Provalski    M        Eesti Raudtee
86    16:00    Egert Virro    M        Maksu- ja Tolliamet
87    16:00    Erik Laats    M        Nordcity Center OÜ
88    16:00    Heigo Känd    M        TAK
89    16:12    Heiti Mering    M        Eesti Raudtee
90    16:12    Jürgen Rehemägi    M        Nordea Pank
91    16:12    Jüri Feirik    M        Norma
92    16:12    Kaarel Lumi    M        Eesti Raudtee
93    16:12    Koit Sengbusch    M        Norma
94    16:12    Marko Leevand    M        Maksu- ja Tolliamet
95    16:12    Martin Sagaja    M        Eesti Raudtee
96    16:12    Nikolai Kin    M        Eesti Raudtee
97    16:24    Raido Roostalu    M        Maksu- ja Tolliamet
98    16:24    Rainer Pesti    M        Nordea Pank
99    16:24    Romet Troost    M        TAK
100    16:24    Sander Klaos    M        Nordea Pank
101    16:24    Silver Sauman    M        Eesti Raudtee
102    16:24    Tanel Saue    M        Eesti Raudtee
103    16:24    Tiit Einmaa    M        Eesti Raudtee
104    16:24    Vladimir Müürsepp    M        Nordcity Center OÜ
105    16:36    ?            Maksu- ja Tolliamet
106    16:36    ?            Monkey Sport
107    16:36    eelsõit           
108    16:36    eelsõit           
109    16:36    eelsõit           
110    16:36    eelsõit           
111    16:36    eelsõit           
112    16:36    eelsõit           
    16:50    A finaal    N40+        8 parimat aega A finaali
    17:02    A finaal    M40+        8 parimat aega A finaali
    17:14    B finaal    N        15 parimat edasi, sõidavad kohad 8-15
    17:26    A finaal    N        1 kuni 7 ja B-finaal võitja
    17:46    F finaal    M        43 parimat aega edasi, iga sõidu võitja pääseb aste kõrgemale. Sõidavad kohad 36 kuni 43
    17:58    E finaal    M        29 kuni 35 ja F finaali võitja
    18:10    D finaal    M        22 kuni 28 ja E finaali võitja
    18:22    C finaal    M        15 kuni 21 ja D finaal võitja
    18:34    B finaal     M        8 kuni 14 ja C-finaal võitja
    18:46    A finaal    M        1 kuni 7 ja B-finaali võitja
    19:00    lõpp Saurixis           
    22:00    autasustamine Al Mare Bowlingusaalis