Kalevi firmaspordi meistrivõistlused kardisõidus võitis Rademar (parandatud uudis)

12. mai 08

poltsamaa_kardid.jpgEesti Spordiselts Kalev firmaspordi meistrivõistlused kardisõidus võitis Rademari võistkond napimast napima eduga (162 vs 160 punkti) Tallinna Sadama ees. Kolmandaks tuli Norma. Kokku osales laupäevasel võidukihutamisel Põltsamaal Kuningamäe ringirajal ligi 10 ettevõtet. Eesti Firmaspordi Liit saavutas seitsmenda koha!


Järgmine võimalus ettevõtetel omavahel sel kiirel kardirajal mõõtu võtta, tuleb juba mõne nädala pärast 31. mail, kui samal rajal on toimumas Ekspress Hotline Eesti firmaspordi meistrivõistlused kardisõidus II etapp. Avaetapil Saurixis olid kiireimad Normakad. Teisel etapil on esmakordsel kavas handicap süsteem, mis eelistab neid, kes esimesel etapil kiireimaid aegu ei näidanud või neid, keda kohal ei olnud. Just niipalju, kui esimesel etapil kaotasid, saad II etapi kvalifikatsioonis ajaedu!

Kindlasti tekitab see süsteem lisapõnevust teisel etapil ja segab ka punktiarvestust enne 30. augustil toimuvat finaaletappi, kus mängus on juba topeltpunktid!
Fotol Põltsamaa ringraja kardid!

VAATA LAUPÄEVASE KARDIVÕISTLUSE PROTOKOLLI
VAATA FIRMASPORDI MV 31. MAI VÕISTLUSE LISAINFOT

PS Vabandame esialgse uudise pärast, kus Tallinna Sadama võitjaks kuulutasime. Sellisena öeldi paremusjärjestus koha peal korraldajate poolt, kuid hiljem selgus, et see oli pisut ekslik