Kakerdaja Elamusretk

16. august 11

Allikas: http://www.rabav.ee

Mihklikuu viib meid Tammsaare sünnivalda. Vaatame üle ühe Eesti tuntuima kõrgsoo ehk lähme kakerdame sügisese Kakerdaja raba sadade laugaste vahel, samuti kõnnime raba läheduses olevatel mõnusatel metsateedel.

Retke algus:

Start on pühapäeval, 25. septembril kell 12.00 Valgehobusemäe suusa- ja puhkekeskuse juures. Täpsemat asukohta saate näha SIIT. Kohale võiks tulla pool tundi varem, et saaksime koos õigeaegselt startida.

Orienteeruv ajakava:

Retk kestab ligikaudu 5 tundi, mille jooksul läbitakse olenevalt ilmastikust umbes 20 km pikkune teekond. Jalga soovitame panna mitte just kõige valgemad jalanõud – september on ju esimene sügiskuu! Retk toimub tähistamata rajal, kuid koos retkejuhiga, kes osalisi põnevatesse kohtadesse viib. Matka lõpus ootab kõiki soe söök, diplom tubli osavõtu eest ja soovi korral saate retke eest ka IVV templi.

Retke maksumus:

  • Täiskasvanu: 15 eurot
  • Pensionär/(üli)õpilane: 10 eurot.

Hinnas sisaldub matkajuhi/rajameistri teenus, suupisted ja jook matka ajal ning soe söök ja diplomid matka lõpus.

SOODUSTUS GRUPILE: Kogu kokku vähemalt 8-liikmeline seltskond ning matka soodsamalt! Grupi puhul on hinnad järgnevad:

  • Täiskasvanud: 10 eurot iga inimese kohta
  • (üli)õpilased/pensionärid: 7 eurot iga inimese kohta.

Allikas: Ants Leppoja

Registreerimiseks tuleb saata kiri registreerimissooviga aadressile elamusretked@firmasport.ee. Kirjas peaks märkima osalejate nimed ja e-maili aadressid, kontakttelefoni ning klubi/grupi nimetuse (kui ei ole, siis võib midagi põnevat välja mõelda – see on vajalik, et hiljem parimat klubi/seltskonda välja selgitada).

Pärast registreerimist tee ülekanne Eesti Firmaspordi Liit MTÜ arveldusarvele 10220070111016 SEB Pangas. Selgitusse märgi kindlasti retke nimi ning osaleja(te) nimi(/ed).

Registreerimisetähtaeg on 21. september!

Teid loetakse registreerunuks, kui ka retke tasu on üle kantud.

Muu oluline:

Palume arvestada kohalesõiduks piisavalt aega, et saaks retkega ilusti õigeaegselt alustada. Jalga tuleks panna mugavad matkajalanõud ning riietuma peaks vastavalt ilmastikuoludele, et liiga külm või palav ei hakkaks.

 

Küsimuste korral helista 55 550 848 (Jaanika), 53 476 926 (Triin)

või kirjuta elamusretked@firmasport.ee

www.elamusretked.ee