Käib registreerumine Lahemaa maratonile

11. juuli 08

lahemaa05.jpgJuba kolmandat korda toimub selle aasta 3. augustil Lahemaa Kepikõnni Maraton. Ja maraton sõna otseses mõttes – kavas on 42 km distants. Distants, mis välja öelduna tundub paljudele utoopiliselt pikk on siiski kõndides, erinevalt jooksumaratonidest, kindlasti läbitav ka pisut kesisema treeningpagasi ja sportliku vormiga, nii et katkestamist keegi kartma ei pea. Kindlustatud on aga ilusad elamused Lahemaa looduses.

Foto pärineb mõne aasta taguselt Võsu – Oandu retkelt. Vaheldusrikas rada ja kaunis loodus on ootamas ka sel korral

Senisel kahel korral ürituse peakorraldaja ja rajameistri rollis olnud Helges Mändmets on lubanud endast parima anda ka sel aastal ja koostada huvitava raja. Fakt, mis senistele osalejatele on kindlasti palju ütlev. Raja kaart on juba üleval ka meie kodulehelel ja kõigile huvilistele alla laaditav!

Start sellele omanäolisele üritusele antakse pühapäeva 3. augusti hommikul kell 10.00 Kolgakülast (vaata kaardilt)
, mis asub vaid mõned kilomeetrid Tallinn-Peterburi maanteelt pärast pööret Loksa poole. Pääs stardikohta maanteelt on ka tähistatud.

Esimesel aastal läbis maratoni 44 osalejat, möödunud aastal oli lõpetanudte arv 56. Ilmselt on sel aastal oodata juba olulist huvi kasvu osalejate seas ning loodame, et 100 osaleja piir saab sel aastal ületatud. Kõigile õigeaegselt registreerunud distantsi lõpetajatele on välja pandud korraldajate poolt ka auhinnakarikas.

Registreeruda saab otse võistluse korraldaja Kolgaküla Spordiklubi Rada mailiaadressil skrada@hot.ee või ka meie koduleheküljel!